Největším nepřítelem aneb 10 minut pro sebe

10 minut pro sebe

Dopoledne je blázinec. Obstarat všechno a všechny během corony a ještě u toho pracovat je mazec. Nejspíš to tak máte taky. A tak jsem si řekla, že si každý den po obědě udělám svou 10 minutovou chvilku.

Proč 10 minut – čas, po který trvá jeden díl večerníčku, ke kterému můžu posadit děti, abych měla klid. Čas, kdy vím, že stihnu se obrátit do sebe, dobít si baterky a zklidnit se.

Oznamuji svým miláčkům, jak to tedy po obědě uděláme. Oni poslušně snědí oběd a s radostí usedají k tabletu. Už mám uvařený svůj kouzelný čaj. V tom se mi mihne myslí, že jsem zapomněla zavolat 2 ženám, kterým jsem to slíbila.

Moje chvilka jde stranou, jako bych na ní zapomněla. Znovu naskakuji do módu Výkonná žena, co musí všechno zvládnout. Opět přebírají moc zaběhané vzorce v podvědomí.

Volám, jedna je nedostupná, druhá mi to nebere. AHA, TO JE MOJE CHVILKA. Vesmír mi to prostě zařídil. Své přání jsem si vyslala, udělala kroky k tomu, aby se mi splnily, a hurááá, ač mě chtěli moji šotci o mou chvilku připravit, Vesmír to nedovolí.

Všichni mi dávají prostor na sebe. A já si uvědomuji, že vlastně největší nepřítel sama sobě jsem já, protože se nechám semlít nebo so nedovolím, si ten prostor na sebe udělat.

Je to jen v mojí hlavě. Okolí chce mít odpočatou mámu, ženu, prostě bytost, která když má energii, rozdává radost, ne prudění :). Bytost, která když je v pohodě, dokáže tvořit, pomáhat do všech stran. Bytost, která dokáže plynout, když si to dovolí.

Sedám si ke svému čaji. Vnímám hrnek mezi prsty, nasávám vůni bylinek, posílám si do něj vibrace zdraví pro své tělo i mysl. Užívám si každou vteřinu těch zbývajících 7 minut, po které ještě poběží pohádka. Nořím se do sebe, rozsvěcuji své světlo, energeticky se dobíjím. Je to krásný pocit.

Stejně mi pořád vrtá hlavou, co to je za program, který mě nutí, neudělat si prostor pro sebe a dát opět přednost všem okolo? Co mě pořád vrací zpátky, i když jsem udělala rozhodnutí, že to chci jinak?

Beru tabulky, kyvadlo. Bloků a programů k tomuto tématu se mi objevuje 3 místné číslo. Jako žárovka na mě svítí jeden – zablokovaná Ochota ke změně. Že mě to nenapadlo dřív. Pouštím, mažu na somatické (v těle uložené) i energetické úrovni. Ten jeden, i všechny ostatní. Jsem lehčí, jedna koule zmizela :).

Jsem moc vděčná, za tyhle situace v životě, které mi ukazují, kde ještě mám prostor se zbavit koulí minulosti v podobě různých vzorců, programů a přesvědčení v hlavě. Chvílí, které mi ukazují, že všechno se tvoří pro mou spokojenost, když si o to řeknu. Ujištěních, že když si něco přeju, tak se mi to splní, pokud si do cesty nenaházím klacky sama :).

A jak to máte vy, milé čarodějky. Taky si čas od času házíte klacky pod nohy? Víte, jak si život ulehčit? Jak si dobít baterky? Víte, jak se zbavit programů, vzorců, bloků z minulosti?

Celostní terapeutka, lektorka Čchi-Kung, průvodkyně k životní vitalitě a harmonii. Díky práci s tělem i duší pomáhá ženám napojit se na vnitřní energii a sílu, aby znovu prožívaly spokojenost, zářily a mohly naplno žít vlastní život i podnikat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.