Kalendář  akcí

Přehled všech kurzů, workshopů a cvičení Čchi-Kung.

ON-LINE kurz Taichi Čchi-Kung 18 forem velkého předělu
1802
Pro ženy, které chtějí být samy sebou - v jemnosti, radosti a síle. Přijďte poznat účinky krásné sestavy 18 forem velkého předělu. Zažijete kouzlo meditace v pohybu. Přinese vás klid, lehkost, sílu i otevření se novým možnostem. Poznejte účinky 90ti minut vědomého pohybu a dechu na svém těle. Kombinace předtočených…

Reference

Již první hodina mě nadchla, byla to pro mne „tak trochu jiná dimenze!“ Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem a že i něco budu cítit. Začaly se dít věci. Je to nový směr. Po hodině cítím uvolnění, spokojenost a mám vyčištěnou hlavu. Vznikl zde skvělý kolektiv. Hanka je skvělá lektorka, od které se dozvídám spoustu zajímavých věcí, které bych se asi jinde nedozvěděla.
EvaMajitelka jógového studia
Ty 2 roky, co s Hankou cvičím Čchi-Kung, mi přinesly samá pozitiva. Byla na pokraji fyzického a psychického kolapsu, fungovala jsem na doraz (hlavně aby bylo okolí spokojené) a tak trochu jsem zapomínala na sebe. Hanka mi otevřela nové cesty a směry, učím se žít, myslet ... trochu jinak. I když mě věci štvou, tak se už zbytečně nevztekám, jak jsem to dělala dřív. Dělá mi radost se s Hankou i s ostatními potkávat.
JanaStátní úřednice
Zrovna jsem docvičil Sestavu 8 kusů brokátů. Je neskutečné, jak se cítím plný energie. Skoro jako bych nemohl vydržet na místě. Skvělé.
DanProgramátor
18 forem předělu mi zatočilo životem. Po první lekci mi došlo, není potřeba pořád jen bojovat, že občas není od věci se zastavit, zhodnotit a nechat plynout to, co neslouží. Cítil jsem příval energie a taky odvahy a motivace začít věci ve svém životě měnit.
Jirkamanager

Kontaktujte mě

Máte jakékoliv dotazy. Ráda je zodpovím.