Služby pro tebe i tvé podnikání

Vydej se za svou vnitřní spokojeností, životní vitalitou a harmonií. Vnesu jasnost a jistotu do tvých kroků v životě i podnikání.

On-line kurzy a programy

Podpoř svou vitalitu, vnitřní sílu a jasnost tvých kroků v životě i podnikání třeba z konce světa a hned skrze:

CVIČENÍ ČCHI-KUNG

CESTY K SOBĚ SAMA

Individuální spolupráce

Pusť závaží z minulosti a užívej si život a podnikání naplno, spokojená, plná energie, ve své síle a jedinečnosti:

OSOBNÍ TERAPIE

Jedinečná on-line celostní terapie ušitá Tobě na míru. 

PODNIKÁM S LEHKOSTÍ

Speciální on-line terapie pro podnikatelky, které chtějí tvořit s lehkostí, jasností a v souladu se svým tělem i duší.

TERAPEUTICKÉ KRUHY

V kruhu 5 žen, 5 měsíců, 5 témat - hloubkové odbloky, energetické léčení, podpora a sdílení.

V přípravě :). Máš-li zájem, písni a já tě budu informovat přednostně.

čchi-kung

Živé kurzy a workshopy

Sdílet zkušenosti, společně cvičit a meditovat, podporovat se naživo. To vše má svou jedinečnou energii, kouzlo a přínosy pro všechny. 

KURZY ČCHI-KUNG

  • pravidelné lekce
  • víkendové
  • večerní workshopy

OSTATNÍ KURZY

  • Kurz práce s kyvadlem
  • Kurz práce s vnitřní energií

Písni, máš-li zájem. Momentálně nejsou vypsané termíny.

Co říkají klientky:

Když jsem šla k Hance na čchi-kung poprvé, bylo to hlavně ze zvědavosti. Byla jsem dost nespokojená, unavená životem, prací, otrávená, vyčerpaná a psychicky né úplně v pohodě. Čchi kung mi pomohl být víc šťastnější, víc v pohodě, víc v klidu, víc si všímat věcí kolem sebe a dívat se na svět jinýma očima než předtím. Ačkoliv jsem nikdy nemusela úplně pomalé cvičení, zalíbilo se mi to natolik, že si zacvičím i doma sama. Hanka je zvláštní osobnost, otevřená i tajemná, ale mám jí ráda. Získala si mě. Na její hodiny se vždycky těším.
Eva V.Odborný referent zákaznického servisu
Terapie s Hankou byla velmi zajímavá. I když to bylo přes skype, sama jsem na sobě cítila různě tlaky – v hlavě, na hrudi a kolem žaludku, které vždy následně ustaly a udělalo se mi lépe. Tuto referenci píšu s víc jak týdenním odstupem, abych viděla, jestli to má účinky na všechny věci, které jsme spolu probraly. Sama jsem nevěřila, jak to funguje. Zmizely mi všechny sny, které mě trápily už delší dobu, ustoupily určité myšlenky a i v práci také vidím změny k lepšímu. Z určitých situací už necítím strach jako dříve, ale naplnění a radost…co víc si přát :-). Celá terapie byla velmi příjemná a zajímavá, dozvěděla jsem se spousty věcí na sebe a dostala zajímavé rady. Cítím se teď celkově mnohem lépe a každému to doporučuji.
Katka K.Fitness trenérka

Kdo tě bude provázet?

Za vším stojím já, Hanka Sobotová. Jsem celostní terapeutka, akreditovaná lektorka Čchi-Kung a průvodkyně k životní vitalitě a harmonii.

Pomáhám ženám napojit se na vnitřní energii a sílu, aby znovu prožívaly spokojenost, zářily a začaly naplno žít vlastní život i podnikání.

Jedinečně propojuji cvičení Čchi-Kung s cestou k objevování sebe sama a moudrosti vlastního těla. 

Potřebuješ poradit

Cítit se v pohodě je důležité. Jestli ti něco vrtá hlavou, nejsi si jistá, zavolej 731 587 868, nebo mi napiš na hanka@hanasobotova.cz.