Otevřené lekce Taichi Čchi-Kung

SESTAVA 18 FOREM VELKÉHO PŘEDĚLU

Jemná krásná a efektivní meditace v pohybu, která tě podpoří každodenně i v důležitých krocích v životě i podnikání.

čchi-kung

Prožij svou ženskost a jemnost v krásné meditaci v pohybu. 

čchi-kung

Objev a otevři svou vnitřní energii, sílu, radost a klid.

Propusť, co nepotřebuješ a posilni energii svého záměru.

 • Potřebuješ doplnit ENERGII na všechno, co chceš, musíš, potřebuješ?
 • Hledáš možnost, jak efektivně a zároveň příjemně využít ČAS PRO SEBE?
 • Chybí ti JISKRA A RADOST v životě i podnikání?
 • Jsi v jednom kole a nedaří se ti vystoupit, ODPOČINOUT SI a získat SÍLU začít dělat věci, jak ty potřebuješ?
 • Potřebuješ ZKROTIT MYŠLENKY a udělat místo na ty pravé, které by ti přinášely nápady, podporovaly tvé podnikání a dávaly ti pozitivní energii?
 • Toužíš víc se NAPOJIT NA SEBE, SVÉ TĚLO, na svou INTUICI?
 • Ráda by ses lépe VYSPALA a ráno se cítila odpočatá?
 • Chceš podpořit svou KONDICI i vnitřní zdraví, s respektem k tělu. Jemně a přesto efektivně?
 • Láká tě PUSTIT STARÉ, nefunkční, limitující a vytvořit si prostor a energii pro nové, krásné a podporující?

Sestava 18 forem velkého předělu podporuje harmonii ženy ve všech aspektech jejího života.

Lekce se záměrem nejsou jen obyčejné cvičení. Je to transformace na všech úrovních.

Snoubí spolu:

 • fyzické cvičení,
  které má pozitivní účinky na zdraví, ale i posilování vnitřního stabilizačního systému,
 • práci s tvým energetickým potenciálem,
  aby se posunula z boje a námahy do lehkosti, radosti, lásky a přijetí,
 • emoční odblokace a léčení vibracemi barev,
  které ti pomohou pustit vše staré nefunkční limitující a podpoří tvůj rozvoj,
 • i osobní rozvoj
  v podobě uvědomění si, vědomých změn i psychohygiény a energohygiény.

Práce se záměrem pak pomáhá nasměrovat energii k čištění bloků a limitujících vzorců a přesvědčení, a zároveň napojování na zdroje a posilování tvých kvalit.

A zároveň ti otevírá cestu a vhledy do nových možností

 

Cvičím s Hankou už nějaký ten měsíc. Prošla jsem si i online kurz Taichi Čchi-Kung 18 forem velkého předělu. Ale dosud se mi nestalo, že bych se během cvičení nekontrolovatelně rozbrečela, až při cvičení se záměrem. Cítila jsem, jak se ve mně něco uvolnilo .... Cvičení se záměrem je očividně jiná dimenze ☺. Těším se, co mě potká hezkého.
Romanareferentka
Díky mé fyzické kondici po Covidu jsem nemohla začít znovu cvičit, jak jsem byla zvyklá. Proto jsem zvolila "lehčí" formu a začala cvičit Čchi-Kung s Hankou on-line. Nic jsem nečekala, nedokázala jsem si to představit, protože jsem nikdy nic takového necvičila a celý život jsem cvičila silově, energicky ať už to byla posilovna, tanec, aerobic.... Cvičení s Hankou mne od začátku chytilo a začalo mne velmi bavit. Má úžasný uklidňující hlas a krásně vše vysvětlí. Myslím, že tak po měsíci cvičení jsem si uvědomila, jak se mi vrací taková ta "moje" energie. Jak jsem se cítila ještě před dětmi a podnikáním, když jsem byla ještě na škole. Je to možná zvláštní přirovnání, ale tak to prostě bylo. Jakoby se mi pročistila hlava, tělo, zpátky se vše srovnalo a cítila jsem se tak nějak svobodněji. Největším bonusem cvičení s Hankou jsou meditace na konci. To je vždycky úplný balzám na duši :-).
Aneta Svobodováfloristka, majitelka Květinářství

Nejbližší termíny a témata záměrů:

Vděčnost - 3.5.

Vděčnost je energie, která dokáže rozhýbat a podpořit všechny tvé záměry. Při cvičení se zaměříme nejen na tělo, ale i na další úrovně vděčnosti.

Radost - 7.6.

Radost je nezbytná pro život. A přesto nám tolik chybí. Budeme hledat cesty, kde ještě víc radost můžeme nacházet i v běžném životě.

Přijetí - 5.7.

Mít se ráda, mít ráda své tělo, dát se na první místo. Přijmout pomoc. Přijmout peníze a další. Tahle lekce je zaměřená na léčení bloků v přijímání.

Rozhodnost - 9.8.

Odkládáš, nemůžeš se rozhoupat k akci. Možná se za tím skrývají kontroly, možná jiná témata, která rozhodnost blokují.

Odvaha a síla - 6.9.

Podpoříme odvahu a tvou vnitřní sílu, abys dokázala překonávat výzvy a překážky života i podnikání.

Bezpečí v sobě - 11.10.

Své tělo máš pořád u sebe a můžeš se o sebe kdykoliv opřít. Už nemusíš hledat venku. S jistotou jdeš životem i podnikáním.

Úspěch a pochvala - 8.11.

Pochválit se sama a mít radost ze svých úspěchů tě udělá nezávislou od posuzování a zpětné vazby od druhých. Oslavíme tvé výjimečné schopnosti.

Hojnost - 13.12.

Rozproudíme hojnost. Dovolíš se otevřít a pustíš ji do svého života a popluješ v jejích proudu, i roce 2022 :).

Lekce začínají v 19 hodin, probíhají přes ZOOM se záznamem na 2 týdny.

Jsou vhodné i pro úplné začátečnice a zvládne je každá z Vás :).

Cena 90minutové tranformační lekce se záměrem:

1 lekce
240 Kč
Ideální pro poznání kouzla Čchi-Kung a jeho účinku v těle tady a teď. Skvělá i pro případ, když si chceš vybrat pouze témata, která tě zajímají a přitahují.
Půlroční předplatné
1440 Kč
1200 Kč
5 + 1 LEKCE ZDARMA. Chceš zažít, co dokáže Čchi-Kung dlouhodobě s tvojí energií, psychikou i fyzickou stránkou.

 

Otevřené lekce jsou zaměřené na vychutnání přítomného okamžiku, spojení se s tělem a svou vnitřní energií a prací se záměrem.

Jsou online obdobou živých lekcí. Podrobně v nich nevysvětluji cviky.

Pokud se chceš detailně naučit jednotlivé cviky, aby sis sestavu mohla zacvičit a užít sama, pak je tu pro tebe i On-line kurz 18 forem velkého předělu.

Co budeš potřebovat na cvičení:

 • Jogamatku, karimatku nebo koberec, na kterém budeš cvičit.
 • Prostor kolem sebe na šířku roztažených paží do všech stran.
 • Pohodlné oblečení a pití.
 • Deku na podkládání a deku na přikrytí.
 • A nějaký přístroj, na kterém si mě pustíš :) s nainstalovaným ZOOM.

Co o cvičení říkají klientky:

Již první hodina mě nadchla, byla to pro mne „tak trochu jiná dimenze!“ Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem a že i něco budu cítit. Začaly se dít věci. Je to nový směr. Po hodině cítím uvolnění, spokojenost a mám vyčištěnou hlavu. Vznikl zde skvělý kolektiv. Hanka je skvělá lektorka, od které se dozvídám spoustu zajímavých věcí, které bych se asi jinde nedozvěděla.
EvaMajitelka jogového studia
Ty 2 roky, co s Hankou cvičím Čchi-Kung, mi přinesly samá pozitiva. Byla na pokraji fyzického a psychického kolapsu, fungovala jsem na doraz (hlavně aby bylo okolí spokojené) a tak trochu jsem zapomínala na sebe. Hanka mi otevřela nové cesty a směry, učím se žít, myslet ... trochu jinak. I když mě věci štvou, tak se už zbytečně nevztekám, jak jsem to dělala dřív.
JanaStátní úřednice
Z první lekce jsem byla nadšená! Moc se mi líbilo cvičení a hodně mi sedí i Hanky energie a její přístup. Už při ochutnávkové lekci mě nadchlo, že Hanka propojuje cvičení s "osobním rozvojem". I když 1. lekce byla pro mne opáčko, zkoukla jsem s chutí celé, protože takhle pěkně mi ten základní postoj ještě nikdy nikdo nevysvětlil. Hankou mě Čchi-Kung baví úplně nejvíc.
Lucie KoubekLektorka copywritingu www.luciekoubek.cz

Jsem Hanka, tvoje průvodkyně lekcemi

Provázet lekcemi tě budu já, Hanka Sobotová. Jsem akreditovaná lektorka Čchi-Kung, celostní terapeutka, průvodkyně k životní vitalitě a harmonii.

Můj život je pohyb, smích a energie. 

Jedinečně propojuji umění a cvičení Čchi-Kung s cestou k objevování sebe sama a moudrosti vlastního těla. 

Skrze Čchi-Kung a další práci s tělem i duší podporuji ženy, aby propustily i hluboko uložené programy a vzorce, které jim neslouží a ve své krásné jemné síle a jedinečné energii si přitahovaly si do života i podnikání to, co chtějí.

Odpovědi na časté otázky ke cvičení:

Mohu se zúčastnit když o Čchi-Kung nic nevím a nikdy jsem ho necvičila?

Jasně. Lekce jsou vhodné i pro úplné začátečnice. Upozorňuji na důležité věci, aby bylo cvičení bezpečné a s respektem k tobě. Vůbec nevadí, jestli cviky nebudeš provádět dokonale :), hlavní je radost ze cvičení.

Nemám fyzickou kondici, můžu cvičit?

Jasně, že ano. Čchi-Kung je jemné cvičení. Není to hopsání, kde by ti došel dech nebo energie. Naopak, naučím tě, jak svaly posilovat jemně a do hloubky, a také využívat dech k uvolnění blokád v těle. Vše se děje přirozeně a postupně, v souladu s tvým tělem.

Mám zdravotní omezení - např. s klouby, krční nebo bederní páteří, a jiné - je cvičení pro mně vhodné?

Ano, cvičení je vhodné i v případě zdravotního omezení. Všechny cviky jde uzpůsobit k tvému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Je možné cvičit i při sezení na židli, pokud víš, že nezvládneš stát. Před cvičením dávám dotazník ohledně zdravotních omezení, abych tě v kurzu vedla bezpečně.

Mám nadváhu, která mě pohybově omezuje - zvládnu to?

Určitě :). Čchi-Kung je univerzální pro všechny typy postav :). Každý cvik jde přizpůsobit, faldíky nejsou překážkou. Uvidíš, jak se tělo zapojí. Pohyb už nebude strašákem, ale radostí.

Je Čchi-Kung vhodný i pro starší generace?

Čchi-Kung je umění dlouhověkosti. Cvičení zvládneš hravě, budeš se cítit plná energie jako za mlada a manžel ti doma nebude stačit :).

Jsem těhotná - můžu cvičit?

Ani těhotenství není překážkou. Čchi-Kung má celkový vliv na harmonii ženy. Doporučuji nejprve projít ochutnávkovou lekce a nacítit si v těle. Každá těhulká má jiné potřeby, tělo samo napoví. Některé cviky se vynechávají, upozorňuji na ně v kurzu. Já sama jsem cvičila ještě týden před porodem a hned 4 týdny po už jsem zase lektorovala :).

Užívám psychofarmaka (antidepresiva a jiné) - mohu se kurzu zúčastnit?

V tomto případě doporučuji poradit se s ošetřujícím lékařem. Účast na kurzu je zcela dobrovolná. Účastnice je v celém průběhu programu za sebe odpovědná. Moje pokyny jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Více informací najdeš v Obchodních podmínkách (úplně dole na stránce).

Jak dlouho videa mám přístupný záznam?

Záznam ze cvičení je přístupný 14 dní. Pokud bych chtěla delší záznam, pak se můžeš stát členkou Klubu Žena plná energie, kde máš záznamy podle délky členství a můžeš si projít i jiné lekce.
Měla jsem syndrom osobního (ne pracovního) vyhoření a ataky paniky. Stresy jsem léčila adrenalinem, až jsem se jednoho dne nepostavila na nohy. Pak jsem konečně pochopila, že musím zpomalit a odpočívat, což neumím. Ačkoli jsem temperamentní člověk a nikdy jsem nevěřila, že by mi tohle pomaloučké mávání rukama vyhovovalo, velice si to užívám. Vždycky mě to uklidní a zároveň nabije energií, vrací se mi schopnost pracovat s energií (dělala jsem reiki). A taky večer bezvadně usínám během mé druhé puberty (pozn. menopauzy). Hanka vede kurzy bezvadně, že to skousnou i takoví rychlíci jako já.
DitaUčitelka ZŠ

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékářskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (cvičení, kurz, seminář, přednáška aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte neleznete v Obchodních podmínkách u příslušné mnou poskytované služby.