Ochutnávková lekce Taichi Čchi-Kung

Poznej sílu sestavy 18 forem velkého předělu na vlastním těle :).

Prožij svou ženskost a jemnost v krásné meditaci v pohybu. 

 

Objev a otevři svou vnitřní sílu, radost a klid.

Mám radost, že si se mnou chceš zacvičit nádhernou plynoucí sestavu 18 forem velkého předělu. Stačí vyplnit formulář níže a je to :).

Nejbližší termín je 18.2.2020 od 19 hodin - živé cvičení přes ZOOM.

 

Chceš vědět víc o Taichi Čchi-Kung a Sestavě 18 forem velkého předělu mrkni tady:

Měla jsem syndrom osobního (ne pracovního) vyhoření a ataky paniky. Stresy jsem léčila adrenalinem, až jsem se jednoho dne nepostavila na nohy. Pak jsem konečně pochopila, že musím zpomalit a odpočívat, což neumím. Ačkoli jsem temperamentní člověk a nikdy jsem nevěřila, že by mi tohle pomaloučké mávání rukama vyhovovalo, velice si to užívám. Vždycky mě to uklidní a zároveň nabije energií, vrací se mi schopnost pracovat s energií (dělala jsem reiki). A taky večer bezvadně usínám během mé druhé puberty (pozn. menopauzy). Hanka vede kurzy bezvadně, že to skousnou i takoví rychlíci jako já.
DitaUčitelka ZŠ

Co budeš potřebovat na cvičení:

 • Jogamatku, karimatku nebo koberec, na kterém budeš cvičit.
 • Prostor kolem sebe na šířku roztažených paží do všech stran.
 • Pohodlné oblečení a pití.
 • Deku na podkládání a deku na přikrytí.
 • A nějaký přístroj, na kterém si mě pustíš :) s nainstalovaným ZOOM

Co o cvičení říkají klientky:

Již první hodina mě nadchla, byla to pro mne „tak trochu jiná dimenze!“ Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem a že i něco budu cítit. Začaly se dít věci. Je to nový směr. Po hodině cítím uvolnění, spokojenost a mám vyčištěnou hlavu. Vznikl zde skvělý kolektiv. Hanka je skvělá lektorka, od které se dozvídám spoustu zajímavých věcí, které bych se asi jinde nedozvěděla.
EvaMajitelka jogového studia
Ty 2 roky, co s Hankou cvičím Čchi-Kung, mi přinesly samá pozitiva. Byla na pokraji fyzického a psychického kolapsu, fungovala jsem na doraz (hlavně aby bylo okolí spokojené) a tak trochu jsem zapomínala na sebe. Hanka mi otevřela nové cesty a směry, učím se žít, myslet ... trochu jinak. I když mě věci štvou, tak se už zbytečně nevztekám, jak jsem to dělala dřív.
JanaStátní úřednice
Z první lekce jsem byla nadšená! Moc se mi líbilo cvičení a hodně mi sedí i Hanky energie a její přístup. Už při ochutnávkové lekci mě nadchlo, že Hanka propojuje cvičení s "osobním rozvojem". I když 1. lekce byla pro mne opáčko, zkoukla jsem s chutí celé, protože takhle pěkně mi ten základní postoj ještě nikdy nikdo nevysvětlil. Hankou mě Čchi-Kung baví úplně nejvíc.
Lucie KoubekLektorka copywritingu www.luciekoubek.cz

Chceš se sestavu naučit? 

 • V on-line kurzu tě krok po kroku provedu jednotlivými cviky. Dozvíš se, jak je správně dělat a na co si dát pozor, aby sis neublížila. Naučím tě, jak správně dýchat. Mým cílem je, aby sis byla pohybově jistá a sestavu si uměla zacvičit sama.
 • Spolu se cvičením ti budu vyprávět transformační "Příběh člověka na zemi z úst bílého jeřába" (pták moudrosti) podle školy Živý Čchi-Kung.
 • Nádherně se protáhneš. Díky dechu je uvolnění jemné a přesto velmi hloubkové.
 • Zpevní se ti svaly i vnitřní stabilizační systém. Nejspíš se seznámíš i se svaly, které jsi neznala :).
 • Čchi-Kung má pozitivní vliv nejen na fyzické zdraví, imunitu, regeneraci orgánů, ale pomůže ti i se psychickou pohodou. Dokážeš pak lépe odolávat stresu a zůstat v klidu i v emočně vypjatých situacích.
 • Získáš spoustu zajímavých informací o těle, o polaritě, o tradiční čínské medicíně , atd., které prakticky využiješ ve svém běžném denním životě.
 • Při 3 ZOOM setkáních můžeš sdílet, můžeš se ptát na to, co ti není jasné. Také si můžeš ode mne nechat zkontrolovat a opravit postoje.