Vánoční zklidnění s Taichi Čchi-Kung

Sestava 18 forem velkého předělu

harmonie • vnitřní klid a síla • sama sebou • radost

Prožij svou ženskost a jemnost a zároveň v sobě objev a otevři obrovskou vnitřní sílu a klid.

Pojď  se mnou v sobě probudit ženu, která:

 • Hýbe nejen svým životem, ale i světem → možná ti přijde, že nejsi vidět a že tě všichni přehlíží, ale věř, že ovlivňuješ všechny a všechno kolem tebe.
 • Září a působí klidem → to je to kouzlo, díky kterému dosáhneš všeho a nikdo tě neodmítne.
 • Nenechá se ovlivnit, protože přesně ví, co je pro ní správné → jasně, že to víš, tělo ti to vždycky poradí, stačí se na něj napojit.
 • Cizí očekávání ji nechávají v klidu → ať si myslí, co chtějí, tvoje pohoda je to, co ti udělá život krásný.
 • Nechodí za své hranice, které má pevně dané → s radostí řekneš NE, už se nenecháš vyčerpávat děláním toho, co ti dobře nedělá.
 • Má spoustu energie, kterou dává sobě i druhým → ano, ty jsi správně první – první a jediná ve tvém životě, kdo je s tebou pořád a nikdy tě neopustí.
 • Je světlem a radostí, život je pro ní víc proplouvání než bojování → i když plyneš, zvládneš mnoho, což jako ženy chceme a “musíme”.

Účinky cvičení na mysl i tělo:

 • Uvolnění napětí
  Napojíš se na své tělo a uvolníš napětí ve svalech i těle, pustíš stresy a rozhýbeš ztuhlost v kloubech. Bude ti celkově lépe v těle a pocítíš i více energie.
 • Zklidnění mysli
  Zklidníš mysl od přebytečných myšlenek, které ti energii berou a stejně nic neřeší. Ve zklidnění přichází řešení mnohem snadněji.
 • Síla a energie
  Probudíš vnitřní energii pro tvoření krásného, co ti dává radost, i na zvládání povinností, které se udělat musí :).
 • Odvaha
  Posilníš odvahu, která ti pomůže překonávat překážky a měnit život tak, jak chceš ty, ne tvoje tchýně, šéf, partner, děti, nebo kdokoliv jiný.
 • Intuice a vnitřní moudrost
  Aktivuješ intuici a dovolíš si beze strachu ve své síle otevřít se  novému, snadnějšímu, báječnějšímu. Věř, že i na tebe čeká ještě lepší přítomnost a budoucnost, než je teď. 
Měla jsem syndrom osobního (ne pracovního) vyhoření a ataky paniky. Stresy jsem léčila adrenalinem, až jsem se jednoho dne nepostavila na nohy. Pak jsem konečně pochopila, že musím zpomalit a odpočívat, což neumím. Ačkoli jsem temperamentní člověk a nikdy jsem nevěřila, že by mi tohle pomaloučké mávání rukama vyhovovalo, velice si to užívám. Vždycky mě to uklidní a zároveň nabije energií, vrací se mi schopnost pracovat s energií (dělala jsem reiki). A taky večer bezvadně usínám během mé druhé puberty (pozn. menopauzy). Hanka vede kurzy bezvadně, že to skousnou i takoví rychlíci jako já.
DitaUčitelka ZŠ

A to není všechno:

 • V kurzu tě krok po kroku provedu jednotlivými cviky, jak je správně dělat, na co si dát pozor, aby sis neublížila, naučím tě, jak správně dýchat. Mým cílem je, aby sis byla pohybově jistá a sestavu sis sama uměla zacvičit i bez mého vedení.
 • Spolu se cvičením tě budu provázet mým hlasem vyprávěný příběh člověka na zemi z úst bílého jeřába (pták moudrosti) - dle školy Živý Čchi-Kung, kde jsem lektorkou.
 • Nádherně se protáhneš, díky dechu je uvolnění jemné a přesto velmi hloubkové.
 • Čchi-Kung má pozitivní vliv nejen na fyzické zdraví, imunitu, regeneraci orgánů, ale pomůže ti i se psychickou pohodou a zlepší žití a pracování ve stresu, který dnešní doba přináší.
 • Získáš spoustu zajímavých informací o těle, o polaritě, o tradiční čínské medicíně , atd., které prakticky využiješ ve svém běžném denním životě.
 • Při 3 ZOOM setkáních můžeš sdílet, můžeš se ptát na to, co ti není jasné a můžeš se nechat ode mne opravit v postojích.
 • Získáš natrvalo 3 tranformační aktivace meditace na odstranění bloků a otevření vnitřní síly, sebedůvěry a sebejistoty v sobě, nastartování energie a intuice.
Z první lekce jsem byla nadšená! Moc se mi líbilo cvičení a hodně mi sedí i Hanky energie a její přístup. Už při ochutnávkové lekci mě nadchlo, že Hanka propojuje cvičení s "osobním rozvojem". I když 1. lekce byla pro mne opáčko, zkoukla jsem s chutí celé, protože takhle pěkně mi ten základní postoj ještě nikdy nikdo nevysvětlil. Hankou mě Čchi-Kung baví úplně nejvíc.
Lucie KoubekLektorka copywritingu www.luciekoubek.cz
Již první hodina mě nadchla, byla to pro mne „tak trochu jiná dimenze!“ Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem a že i něco budu cítit. Začaly se dít věci. Je to nový směr. Po hodině cítím uvolnění, spokojenost a mám vyčištěnou hlavu. Vznikl zde skvělý kolektiv. Hanka je skvělá lektorka, od které se dozvídám spoustu zajímavých věcí, které bych se asi jinde nedozvěděla.
EvaMajitelka jogového studia
Meditace se mi líbí. Líbí se mi Hanky hlas, který mě doprovází od té doby, co ji znám. Slyším ho, když se chci soustředit na přítomnost, když si uvědomím, že mi lítají myšlenky, kam nechci. Doprovází mě často.
RomanaStátní úřednice

Tvoje průvodkyně kurzem

Provázet kurzem tě budu já, Hanka Sobotová. Jsem akreditovaná lektorka Čchi-Kung, celostní terapeutka, mentorka vnitřní spokojenosti a harmonie v těle i životě a moderní čarodějka.

Můj život je pohyb, smích a energie. Jedinečně propojuji umění a cvičení Čchi-Kung s cestou k objevování sebe sama a moudrosti svého těla.

Skrze Čchi-Kung a další práci s tělem i duší podporuji ženy, aby propustily i hluboko uložené programy a vzorce, které jim neslouží a ve své krásné jemné síle a jedinečné energii si přitahovaly si do života to, co chtějí.

Hanka Sobotová

Informace k on-line kurzu

KURZY V 1. POLOLETÍ 2021

 • 7.1. 2021 – 8.2. 2021
 • 18.2. 2021 - 22.3. 2021  

 Kurz trvá 10 lekcí

Kdy: Lekce budou postupně otevírány vždy v 17 hodin každé pondělí a čtvrtek dle programu (najdeš níže). Trvání lekce 90 minut. 3x ZOOM živá setkání vždy v 19 hodin. Videa najdeš v uzavřené facebookové skupině ještě 2 týdny po skončení kurzu - je to motivace, abyste cvičení opravdu prošly postupně krok za krokem. Po kurzu je možné přejít na pokračovací kurz. 

Kde: U vás doma :) nebo kamkoliv jinam, kde si na sebe uděláte čas a prostor :)

Jak:  Kombinace živých ZOOM setkání (zároveň sdíleno na facebookové skupině) a  předtočených videí nahraných v lekcích ve facebookové skupině. Program najdeš níže.

+ získáš natrvalo 3 tranformační aktivace meditace na odstranění bloků a otevření vnitřní síly, sebedůvěry a sebejistoty v sobě, nastartování energie a intuice.

Cena kurzu: 2690 Kč / 10 lekcí  

Platba: Věřím, že se mi co nejdříve podaří propojit všechno tak, abychom to měli všichni co nejjednodušší. Zatím se mi nepodařilo to udělat automaticky :), tak aby se odeslala faktura :). Učím se.

Pokud tu není dole formulář na přihlášení, ještě to nefunguje :).

=> PŘIHLAŠ tedy na email: hanka@hanasobotova.cz (do textu jméno, příjmení, adresa - pro vystavení faktury).

=> Peníze prosím pošli na účet 2900617937/2010 - do poznámky napiš 18FVP 1,2/2021 a přihlašovací email. Já vám poté pošlu fakturu, kterou zatím vytvořím ručně :).

=> Až peníze přiletí na můj účet, pošlu vám link na uzavřenou facebookovou skupinu.

Program kurzu

1) Základní postoj - video s podrobným vysvětlením 

2) ZOOM ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - základní postoj, dobrovolné opravování 

3) Vysvětlení cviků  1,2,3,4 + sestava 

4) Vysvětlení cviků 5,6,7 + sestava 

5) Vysvětlení cviků 8,9,10 + sestava

 

 6) ZOOM ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ opakování, opravy 

7) Vysvětlení cviků 11,12,13 + sestava 

8) Vysvětlení cviků 14,15,16 + sestava 

9) Vysvětlení cviků 17,18 + opakování

10) ZOOM ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ opakování a opravy  a slavnostní zakončení 

Již první hodina mě nadchla, byla to pro mne „tak trochu jiná dimenze!“ Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem a že i něco budu cítit. Začaly se dít věci. Je to nový směr. Po hodině cítím uvolnění, spokojenost a mám vyčištěnou hlavu. Vznikl zde skvělý kolektiv. Hanka je skvělá lektorka, od které se dozvídám spoustu zajímavých věcí, které bych se asi jinde nedozvěděla.
EvaMajitelka jogového studia
Ty 2 roky, co s Hankou cvičím Čchi-Kung, mi přinesly samá pozitiva. Byla na pokraji fyzického a psychického kolapsu, fungovala jsem na doraz (hlavně aby bylo okolí spokojené) a tak trochu jsem zapomínala na sebe. Hanka mi otevřela nové cesty a směry, učím se žít, myslet ... trochu jinak. I když mě věci štvou, tak se už zbytečně nevztekám, jak jsem to dělala dřív.
JanaStátní úřednice
Měla jsem syndrom osobního (ne pracovního) vyhoření a ataky paniky. Stresy jsem léčila adrenalinem, až jsem se jednoho dne nepostavila na nohy. Ačkoli jsem temperamentní člověk a nikdy jsem nevěřila, že by mi tohle pomaloučké mávání rukama vyhovovalo, velice si to užívám. Vždycky mě to uklidní a zároveň nabije energií. A taky večer bezvadně usínám i v době menopauzy. Hanka vede kurzy bezvadně, že to skousnou i takoví rychlíci jako já.
DitaUčitelka ZŠ

Co budeš potřebovat na cvičení

 • Jogamatku, karimatku nebo koberec, na kterém budeš cvičit
 • Prostor kolem sebe na šířku roztažených paží do všech stran
 • Pohodlné oblečení
 • Facebookový profil, pod kterým se přihlásíš do uzavřené skupiny, kde cvičíme.
 • A nějaký přístroj, na kterém si mě pustíš :)

Původní videopozvánka na živý kurz pro ženy :)

Odpovědi na časté otázky ke kurzu:

Mohu se zúčastnit když o Čchi-Kung nic nevím a nikdy jsem ho necvičila?

Jasně. Tento kurz je vhodný i pro úplně začátečnice. Ve videích tě jasně krok po kroku vedu, jak cviky provádět, na co si dát pozor. Včetně základního postoje. Na videa navazují 3 živá on-line ZOOM setkání, kde všechny, co chtějí, v pozicích opravuji a dovysvětluji, co není jasné. Zároveň kdykoliv můžeš psát dotazy do skupiny, které ráda zodpovím.

Nemám fyzickou kondici, můžu cvičit?

Jasně, že ano. Čchi-Kung je jemné cvičení. Není to hopsání, kde by ti došel dech nebo energie. Naopak, naučím tě, jak svaly posilovat jemně a do hloubky, a také využívat dech k uvolnění blokád v těle. Vše se děje přirozeně a postupně, v souladu s tvým tělem.

Mám zdravotní omezení - např. s klouby, krční nebo bederní páteří, a jiné - je cvičení pro mně vhodné?

Ano, cvičení je vhodné i v případě zdravotního omezení. Všechny cviky jde uzpůsobit k tvému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Je možné cvičit i při sezení na židli, pokud víš, že nezvládneš stát. Před cvičením dávám dotazník ohledně zdravotních omezení, abych tě v kurzu vedla bezpečně.

Mám nadváhu, která mě pohybově omezuje - zvládnu to?

Určitě :). Čchi-Kung je univerzální pro všechny typy postav :). Každý cvik jde přizpůsobit, faldíky nejsou překážkou. Uvidíš, jak se tělo zapojí. Pohyb už nebude strašákem, ale radostí.

Je Čchi-Kung vhodný i pro starší generace?

Čchi-Kung je umění dlouhověkosti. Cvičení zvládneš hravě, budeš se cítit plná energie jako za mlada a manžel ti doma nebude stačit :).

Jsem těhotná - můžu cvičit?

Ani těhotenství není překážkou. Čchi-Kung má celkový vliv na harmonii ženy. Doporučuji nejprve projít ochutnávkovou lekce a nacítit si v těle. Každá těhulká má jiné potřeby, tělo samo napoví. Některé cviky se vynechávají, upozorňuji na ně v kurzu. Já sama jsem cvičila ještě týden před porodem a hned 4 týdny po už jsem zase lektorovala :).

Užívám psychofarmaka (antidepresiva a jiné) - mohu se kurzu zúčastnit?

V tomto případě doporučuji poradit se s ošetřujícím lékařem. Účast na kurzu je zcela dobrovolná. Účastnice je v celém průběhu programu za sebe odpovědná. Moje pokyny jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Více informací najdeš v Obchodních podmínkách (úplně dole na stránce).

Nemám facebook - mohu se kurzu zúčastnit?

Bohužel ne, videa jsou nahraná v uzavřené facebookové skupině, kde zároveň dostáváte mou další podporu, zodpovídám na Vaše otázky během kurzu, motivuji, vkládám i meditace, bonusy a živá vyslání k tématu Čchi-Kung a osobní rozvoj.

Kdy se spouští jednotlivé lekce ?

Videa se ve skupině objeví podle programu v pondělí a ve čtvrtek ráno v 5 hodin. Můžeš si pustit, kdy ti to vyhovuje a kdykoliv v průběhu kurzu si je pustit zpětně, když si nejsi jistá cvikem. ZOOM setkání také nahrávám do skupiny, nicméně doporučuji si udělat čas živě.

Jak dlouho videa ve skupině zůstávají?

Skupina je funkční ještě další 2 týdny po skončení kurzu. Proč ne neomezeně? => Je to motivace, abys cvičení neodkládala :) => šla lekci po lekci se mnou => cvičení bylo pro tebe efektivní a jeho plné kouzlo se projevilo do spokojenosti v tvém těle i životě.

Můžu potom pokračovat dál?

Pokud tě cvičení se mnou chytne a já věřím, že ano :) - na tento kurz pro začátečnice navazuje pokračovací kurz. Také je možno si začátečnický kurz za malý poplatek zopakovat v dalším běhu.

Máš ještě další otázky?

Chci, aby jsi v kurzu byla spokojená. Proto jestli máš ještě nějaké další otázky, moc ráda ti je zodpovím.

Můžeš mi napsat tady nebo mi zavolat na 731 587 868.

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékářskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (cvičení, kurz, seminář, přednáška aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte neleznete v Obchodních podmínkách u příslušné mnou poskytované služby.