On-line kurz Taichi Čchi-Kung

Sestava 18 forem velkého předělu

harmonie • vnitřní klid a síla • sama sebou • radost

Najdi svou harmonii  a otevři obrovskou vnitřní sílu a energii.

Získej podporu pro každý den i v důležitých krocích životě i podnikání.

Pojď  v sobě podpořit ženu, která:

 • Září na všechny strany, je sebevědomá a působí klidně.
  To je to kouzlo, díky kterému dosáhneš všeho, co si přeješ a chceš. Ve své síle, s lehkostí a radostí zvládneš radosti i výzvy života i podnikání.
 • Nenechá se ovlivnit, protože přesně ví, co je pro ní správné.
  Jasně, že to víš, tělo ti to vždycky poradí. Naučím tě, jak se na své tělo lépe napojíš, abys jeho moudrost mohla užívat ke své spokojenosti a radosti. A také abys rozuměla řeči svoji duše, která skrze tvé tělo mluví.
 • Cizí očekávání ji nechávají v klidu.
  Jsi sama pro sebe na prvním místě. Jsi svojí paní a tvůrkyní svého života. S odvahou kráčíš na své cestě a nenecháš se zviklat od svých záměrů. Zároveň umíš přijmout názor a postoje druhých a přebrat si, co ti slouží a co ne.
 • Nechodí za své hranice, má je pevně dané.
  S radostí řekneš NE, už se nenecháš vyčerpávat děláním toho, co ti nesedí.
 • Má spoustu energie, dává ji sobě i druhým.
  Ano, ty jsi ta první. Když máš energii ty, můžeš ji s radostí rozdávat dál bez toho, že by tě to unavovalo. Máš energii na zvládání domácnosti, svých projektů i pro péči o sebe.
Díky mé fyzické kondici po Covidu jsem nemohla začít znovu cvičit, jak jsem byla zvyklá. Proto jsem zvolila "lehčí" formu a začala cvičit s tebou on-line 18 forem. Nic jsem nečekala, nedokázala jsem si to představit, protože jsem nikdy nic takového necvičila a celý život jsem cvičila silově, energicky ať už to byla posilovna, tanec, aerobic.... Cvičení s tebou mně od začátku chytilo a začalo mne velmi bavit. Máš úžasný uklidňující hlas a krásně vše vysvětlíš. Myslím, že tak po měsíci cvičení jsem si uvědomila, jak se mi vrací taková ta "moje" energie. Jak jsem se cítila ještě před dětmi a podnikáním, když jsem byla na škole. Je to možná zvláštní přirovnání, ale tak to prostě bylo. Jakoby se mi pročistila hlava, tělo, zpátky se vše srovnalo a cítila jsem se tak nějak svobodněji. Největším bonusem cvičení s tebou jsou meditace na konci. To je vždycky úplný balzám na duši :-).
Aneta SvobodováFloristka a majitelka květinářství

Jak ti 18 forem velkého předělu pomůže?

Cvičení Taichi Čchi-Kung má účinky nejen na tělo, ale i mysl:

 • Uvolňuje napětí
  Napojíš se na své tělo a uvolníš napětí ve svalech i těle. Pustíš stresy a rozhýbeš ztuhlost v kloubech. Díky tomu se uvolňují i hluboko uložené bloky v podobě emocí a dalších limintujících programů, které ti energii berou. Celkově ti bude lépe a pocítíš i mnohem více energie.
 • Zklidňuje mysl
  Zbavíš svou mysl přebytečných myšlenek, které ti energii berou a stejně nic neřeší. Ve zklidnění přichází řešení a nápady mnohem snadněji.
 • Dodává sílu a energii
  Probudíš vnitřní energii pro tvoření krásného, co ti dává radost. Získáš sílu na zvládání povinností, které udělat musíš :).
 • Přináší odvahu
  Posilníš svou odvahu, která ti pomůže překonávat překážky a měnit život tak, jak chceš ty. Bez podřizování se tchýni, šéfovi, partnerovi, dětem nebo komukoliv jinému nebo na zvládání výzev, které přináší podnikání :).
 • Navrací intuici a vnitřní moudrost
  Aktivuješ svou intuici a postavíš se do své síly, Dovolíš si otevřít se  novému, snadnějšímu, báječnějšímu beze strachu.
 • Posiluje svaly a upevňuje stabilitu
  Naučíš se, jak ulevit přetíženým svalům. Rovnoměrně posílíš celé tělo, včetně hlubokého stabilizačního systému. Zpevní se tvůj postoj a s ním se upevní i tvá sebedůvěra a stabilita v životě.

Chceš si kouzlo Taichi Čchi-Kung nejprve vyskoušet?

Pojď si se mnou zacvičit na otevřených lekcích se záměrem, které jsou 1x za měsíc :)

Hana Sobotová

Co všechno na tebe v kurzu čeká:

 • 7 celých výukových lekcí
  90 minutové lekce, jak je učím při živých kurzech. Lekce jsou sestaveny z různých typů rozcviček, postupně učí jednotlivé cviky a vždy opakujeme i celou sestavu a na závěr jsou různé meditace. Po 7 lekcích budeš sestavu umět :). 90 minutová lekce je nejefektivnější, protože stihneš vypnout hlavu, naladit se na sebe a opravdu krásně rozproudit energii.
 • Speciální lekce na základní postoj
  Umět správně stát je záklád. Správným postojem ovlivníš celý svůj život. Nejen po stránce fyzické, kdy mizí bolesti zad, rovnají se nohy - třeba "X"ovky nebo plochá klenba, a celkově posílíš vnitřní stabilizační systém a zlepší se kondice. Stabilita v postoji má obrovský vliv na přísun energie do těla i života a hlavně pocit bezpečí a ukotvenosti, který ti pomůže ustát s větší lehkostí a pohodou situace v životě, které tě předtím rozhazovaly.
 • Rychlé techniky na úlevu od stresu i získání energie.
  Kromě sestavy 18 forem velkého předělu se naučíš i několik rychlých a účinných technik, jak si efektivně ulevit od napětí a nastartovat energii i kdokoliv v průběhu dne.
 • Meditace
  V kurzu najdeš i meditace, které tě podpoří při práci s energií, na otevírání vnitřní síly a další témata.
 • Lekce na procvičování
  Pokud si budeš chtít i jen tak zacvičit, najdeš tu 50minutovou lekci a 90minutovou lekci na procvičování
 • Transformační příběh, který podpoří tvou energii i záměr.
  Spolu se cvičením ti budu vyprávět transformační "Příběh člověka na Zemi z úst bílého jeřába" (pták moudrosti) podle školy Živý Čchi-Kung, který ti pomůže otevřít se změnám, které ve svém životě chceš.
 • Informace, které ti usnadní každodenní život.
  Získáš spoustu zajímavých informací o těle, o polaritě, o tradiční čínské medicíně a dalších tématech, které prakticky využiješ při běžných i nevšedních situacích v životě.
 • 1 individuální ZOOM pro tebe
  Můžeš využít 20 minut ZOOM se mnou pouze pro tebe a nechat si zkontrolovat základní postoj a zeptat se na cviky, kde si nejsi jistá.
 • Moje podpora ve facebookové skupině
  Ve facebookové skupině získáš podporu moji, i ostatních účastníků po celou dobu kurzu. Vkládám zde motivace, ptáte se mne, s čím si nejste jistí, sdílíme.

Co o kurzu říkají absoluventky?

Z první lekce jsem byla nadšená! Moc se mi líbilo cvičení a hodně mi sedí i Hanky energie a její přístup. Už při ochutnávkové lekci mě nadchlo, že Hanka propojuje cvičení s "osobním rozvojem". I když 1. lekce byla pro mne opáčko, zkoukla jsem s chutí celé, protože takhle pěkně mi ten základní postoj ještě nikdy nikdo nevysvětlil. Hankou mě Čchi-Kung baví úplně nejvíc.
Lucie KoubekLektorka copywritingu www.luciekoubek.cz
Když jsem šla k Hance na čchi-kung poprvé, bylo to hlavně ze zvědavosti. Byla jsem dost nespokojená, unavená životem, prací, otrávená, vyčerpaná a psychicky né úplně v pohodě. Čchi kung mi pomohl být víc šťastnější, víc v pohodě, víc v klidu, víc si všímat věcí kolem sebe a dívat se na svět jinýma očima než předtím. Ačkoliv jsem nikdy nemusela úplně pomalé cvičení, zalíbilo se mi to natolik, že si zacvičím i doma sama. Hanka je zvláštní osobnost, otevřená i tajemná, ale mám jí ráda. Získala si mě. Na její hodiny se vždycky těším.
EvaReferentka zákaznického servisu
Již první hodina mě nadchla, byla to pro mne „tak trochu jiná dimenze!“ Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem a že i něco budu cítit. Začaly se dít věci. Je to nový směr. Po hodině cítím uvolnění, spokojenost a mám vyčištěnou hlavu. Vznikl zde skvělý kolektiv. Hanka je skvělá lektorka, od které se dozvídám spoustu zajímavých věcí, které bych se asi jinde nedozvěděla.
EvaMajitelka jogového studia
Měla jsem syndrom osobního (ne pracovního) vyhoření a ataky paniky. Jsem temperamentní člověk a nikdy jsem nevěřila, že by mi tohle pomaloučké mávání rukama vyhovovalo, velice si to užívám. Vždycky mě to uklidní a zároveň nabije energií, vrací se mi schopnost pracovat s energií. Večer bezvadně usínám i během menopauzy. Hanka vede kurzy bezvadně, že to skousnou i takoví rychlíci jako já.
DitaUčitelka ZŠ

Pro koho je kurz vhodný:

 • Cítíš, že tvoje tělo potřebuje pohyb, ale nevyhovují ti klasická cvičení.
  Čchi-Kung je cvičení s respektem k tělu. Je jedno, jakou máš kondici, věk nebo konstituci těla, tohle cvičení zvládneš. Vše jde přizpůsobit, aby ti cvičení šlo a bavilo tě.
 • Chceš podpořit svoji vitalitu a získat energii.
  Čchi-Kung není hopsací. Přesto účinně protahuje a zpevňuje tělo. Pozitivně působí na regeneraci orgánů. Podporuje zdravotní kondici a energii do života.
 • Hledáš víc než jen fyzické cvičení.
  Čchi-Kung je cvičení a umění v jednom. Ve stejném čase co cvičíš získáš jemnou a účinnou posilovnu, zklidnění, psychohygiénu i zásobárnu energie.
 • Chceš se i osobně rozvíjet, přestože máš málo času.
  Nemusíš dělat kompromisy, můžeš mít cvičení i lekce osobního růstu najednou. Čchi-Kung se mnou tě přiblíží sama k sobě a pomohou ti získat víc sebevědomí, napojení na sebe a víc.
 • Chceš žít svoje sny, ale chybí ti sebevědomí a odvaha.
  Skrze práci s vnitřní energií ti i s tímhle Čchi-Kung může pomoci. Speciálně sestava 18 forem velkého předělu podporuje vnitřní sílu, sebevědomí a otevírá cestu ke změně.
 • Neustále ti jede hlava a potřebuješ si odpočinout.
  Meditace v pohybu, kterou sestava 18 forem velkého předělu je, ti pomůže zklidnit mysl a být tady a teď, sama se sebou.
 • Hledáš podporu pro tvé podnikání
  I to Čchi-Kung umí. Získáš nevyčerpatelné zdroje energie, sílu i jasnost pro jednotlivé kroky a růst tvého podnikání.

Pro koho kurz není vhodný:

 • Nedovolíš si udělat čas na sebe
  Aby to fungovalo, je potřebovat investovat čas na cvičení. V praxi si pak můžeš vybrat, kolik času máš a budeš cvičení věnovat - stačí denně i 5 minut a budeš mít mnohem víc energie. Ze své zkušenosti vím, že pokud si jednou týdně dám čas na delší cvičení, krásně se vyklidním a nabiju na celý další týden. 90minutová lekce je ideální, aby ses vnitřně hloubkově zklidnila, začala se cítit v harmonii i nabitá energií. A zároveň se podpořila regenerace vnitřních orgánů a zpevnilo tvoje tělo.
 • Bereš psychofarmaka nebo jsi těhotná
  Těhotenství není překážkou, ale je dobré poslouchat své tělo. Já cvičila ještě týden před porodem, ale jsou ženy, kterým cvičení dobře nedělá. U psychofakmak se poraď se svým lékařem. V kurzech jsem měla i ženy s antidepresivy a Čchi-Kung jim pomáhal - podmínkou byl častý osobní kontakt a kontrola zdravotního stavu během kurzu se mnou i lékařem.

Informace k on-line kurzu

Do kurzu se můžeš přihlásit kdykoliv a projít si ho jak potřebuješ.

Pokud budeš chtít zachovat formát 90minutových lekcí každý týden, můžeš ode mne dostávat upozornění emailem, že už je čas na další lekci, stačí mi to  napsat po přihlášení a já ti zapnu zasílání "nakopnutí". 

Kdy:Kdy chceš, doporučuji si vyhradit pravidelný čas alespoň 1x týdně. ZOOM se mnou naplánujeme po tvém přihlášení.
Kde:U tebe doma nebo kdekoliv jinde, kde si na sebe uděláš čas a prostor :).
Jak:Videa lekcí najdeš v členské sekci, do které se jednoduše přihlásíš uživatelským jménem a heslem, které získáš po zaplacení kurzu.

Kromě přístupu do členské sekce můžeš získáš moji podporu i v uzavřené facebookové skupině (záleží jen tobě, jestli se tam přidáš).

Cena kurzu

Základní kurz Taichi Čchi-Kung 18 forem velkého předělu
2400 Kč

Proč není přístup nekonečný?

Opravdu si přeji, abys kurzem prošla krok po kroku. Měla motivaci a  cvičení neodkládala. Když budeš cvičit každý týden, sestavu se hravě naučíš a už žádné video po 2 měsících kurzu potřebovat nebudeš :).

Dalších 10 měsíců přístupu je bonus pro tebe. Můžeš dovytunit své cvičení, projít si zpětně všechny typy rozcviček, které ti ukážu, aby sis cvičení udělala pestré, v souladu s momentální náladou, potřebami nebo menstruační fází :).

Klientky z živého kurzu žádná videa nemají, zůstane jim jen to, co se naučí na lekci. Díky on-line kurzu máš velikou výhodu.

Za další - co já vím, kam mě osud zavane. Zastávám filozofii  neslibovat, co nevím, jestli budu moct splnit. Proto jsou přístupy do mých kurzů omezené. Chci si s tebou užít tady a teď.

Co budeš potřebovat na cvičení

 • Jogamatku, karimatku nebo koberec, na kterém budeš cvičit.
 • Prostor kolem sebe na šířku roztažených paží do všech stran.
 • Pohodlné oblečení.
 • Facebookový profil, pod kterým se přihlásíš do uzavřené skupiny, kde cvičíme.
 • A nějaký přístroj, na kterém si mě pustíš :).

Co o kurzu říkají další ženy?

Od té doby, co s Hankou cvičím, mám mnohem více energie a lépe se vyrovnávám se stresem v zaměstnání. Zvládla jsem si zažádat o jinou pozici v práci, a dostala ji, i když byla jen malá pravděpodobnost, že to vyjde. Hanka mi pomohla se udržet v energii víry v sebe a nepochybovat . Hlas Hanky se mi moc líbí. Provází mně od doby, co ji znám. Slyším ho, když se chci soustředit na přítomnost, když si uvědomím, že mi lítají myšlenky, kam nechci. Energie Hanky i její hlas mě doprovází často.
RomanaÚřednice
Ty 2 roky, co s Hankou cvičím Čchi-Kung, mi přinesly samá pozitiva. Byla na pokraji fyzického a psychického kolapsu, fungovala jsem na doraz (hlavně aby bylo okolí spokojené) a tak trochu jsem zapomínala na sebe. Hanka mi otevřela nové cesty a směry, učím se žít, myslet ... trochu jinak. I když mě věci štvou, tak se už zbytečně nevztekám, jak jsem to dělala dřív.
JanaStátní úřednice
Moc se mi líbí, jak Hanka dbá na pečlivou techniku cviků, jak vysvětlujete jejich význam a propojení na orgány. I když jsem cvičila dřív, Hanka mi ukázala úplně jiné provádění cviků, než jsem byla zvyklá, a tak jsou i moje zážitky zcela jiné :-). Dokonce zřejmě vidím barvy při závěrečném "vtlačování" energie do těla. Druhý den ráno po cvičení vždy vstávám minimálně o hodinu dříve než obvykle, protože už jsem vyspalá. Zajímají mě různé informace o jednotlivých orgánech, meridiánech a jejich vedení, čištění, kterými Hanka kurz doplňuje.
Irena

Jsem Hanka, tvoje průvodkyně kurzem

Provázet kurzem tě budu já, Hanka Sobotová. Jsem akreditovaná lektorka Čchi-Kung, celostní terapeutka, průvodkyně k životní vitalitě a harmonii.

Můj život je pohyb, smích a energie. 

Jedinečně propojuji umění a cvičení Čchi-Kung s cestou k objevování sebe sama a moudrosti vlastního těla. 

Skrze Čchi-Kung a další práci s tělem i duší podporuji ženy, aby propustily i hluboko uložené programy a vzorce, které jim neslouží a ve své krásné jemné síle a jedinečné energii si přitahovaly si do života to, co chtějí.

Videopozvánka na kurz :)

Odpovědi na časté otázky ke kurzu:

Mohu se zúčastnit když o Čchi-Kung nic nevím a nikdy jsem ho necvičila?

Jasně. Tento kurz je vhodný i pro úplně začátečnice. Ve videích tě jasně krok po kroku vedu, jak cviky provádět, na co si dát pozor. Včetně základního postoje. Na videa navazují 3 živá on-line ZOOM setkání, kde všechny, co chtějí, v pozicích opravuji a dovysvětluji, co není jasné. Zároveň kdykoliv můžeš psát dotazy do skupiny, které ráda zodpovím.

Nemám fyzickou kondici, můžu cvičit?

Jasně, že ano. Čchi-Kung je jemné cvičení. Není to hopsání, kde by ti došel dech nebo energie. Naopak, naučím tě, jak svaly posilovat jemně a do hloubky, a také využívat dech k uvolnění blokád v těle. Vše se děje přirozeně a postupně, v souladu s tvým tělem.

Mám zdravotní omezení - např. s klouby, krční nebo bederní páteří, a jiné - je cvičení pro mně vhodné?

Ano, cvičení je vhodné i v případě zdravotního omezení. Všechny cviky jde uzpůsobit k tvému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Je možné cvičit i při sezení na židli, pokud víš, že nezvládneš stát. Před cvičením dávám dotazník ohledně zdravotních omezení, abych tě v kurzu vedla bezpečně.

Mám nadváhu, která mě pohybově omezuje - zvládnu to?

Určitě :). Čchi-Kung je univerzální pro všechny typy postav :). Každý cvik jde přizpůsobit, faldíky nejsou překážkou. Uvidíš, jak se tělo zapojí. Pohyb už nebude strašákem, ale radostí.

Je Čchi-Kung vhodný i pro starší generace?

Čchi-Kung je umění dlouhověkosti. Cvičení zvládneš hravě, budeš se cítit plná energie jako za mlada a manžel ti doma nebude stačit :).

Jsem těhotná - můžu cvičit?

Ani těhotenství není překážkou. Čchi-Kung má celkový vliv na harmonii ženy. Doporučuji nejprve projít ochutnávkovou lekce a nacítit si v těle. Každá těhulká má jiné potřeby, tělo samo napoví. Některé cviky se vynechávají, upozorňuji na ně v kurzu. Já sama jsem cvičila ještě týden před porodem a hned 4 týdny po už jsem zase lektorovala :).

Užívám psychofarmaka (antidepresiva a jiné) - mohu se kurzu zúčastnit?

V tomto případě doporučuji poradit se s ošetřujícím lékařem. Účast na kurzu je zcela dobrovolná. Účastnice je v celém průběhu programu za sebe odpovědná. Moje pokyny jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Více informací najdeš v Obchodních podmínkách (úplně dole na stránce).

Nemám facebook - mohu se kurzu zúčastnit?

Bohužel ne, videa jsou nahraná v uzavřené facebookové skupině, kde zároveň dostáváte mou další podporu, zodpovídám na Vaše otázky během kurzu, motivuji, vkládám i meditace, bonusy a živá vyslání k tématu Čchi-Kung a osobní rozvoj.

Kdy se spouští jednotlivé lekce ?

Videa se ve skupině objeví podle programu v pondělí a ve čtvrtek ráno v 5 hodin. Můžeš si pustit, kdy ti to vyhovuje a kdykoliv v průběhu kurzu si je pustit zpětně, když si nejsi jistá cvikem. ZOOM setkání také nahrávám do skupiny, nicméně doporučuji si udělat čas živě.

Jak dlouho videa ve skupině zůstávají?

Skupina je funkční ještě další 2 týdny po skončení kurzu. Proč ne neomezeně? => Je to motivace, abys cvičení neodkládala :) => šla lekci po lekci se mnou => cvičení bylo pro tebe efektivní a jeho plné kouzlo se projevilo do spokojenosti v tvém těle i životě. Pokud chceš víc času, můžeš si připlatit Prodloužený kurz viz ceny.

Můžu potom pokračovat dál?

Pokud tě cvičení se mnou chytne a já věřím, že ano :) - na tento kurz pro začátečnice navazuje pokračovací kurz.

Máš ještě další otázky?

Chci, aby jsi v kurzu byla spokojená. Proto jestli máš ještě nějaké další otázky, moc ráda ti je zodpovím.

Můžeš mi napsat tady nebo mi zavolat na 731 587 868.

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékářskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (cvičení, kurz, seminář, přednáška aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte neleznete v Obchodních podmínkách u příslušné mnou poskytované služby.