Harmonizace organismu

„Lékař léčí, příroda uzdravuje.“   („Medicus curat, natura sanat“). - Hippokrates -

Možná, že máte podobný příběh jako já: Inhalátor 3x denně na astma, od jara do podzimu opuchlá a upšikaná, od podzimu do jara kašel. Lékaři mi říkali, že si musím zvyknout, že mám oslabenou imunitu. Ortopedi, že skončím na kolečkovém křesle. Já se rozhodla, bolesti a nemocí se chci zbavit. Zasloužím si být zdravá.

Cítíte to podobně? Souzníte s tím, že bolest není normální.

Možná, že máte trochu jiné zdravotní problémy, ale princip, je pořád stejný. Tělo se potřebuje uzdravit zevnitř a komplexně.

Pokud se necítíme zdravě, tak se to zrcadlí ve všem v životě. 

 • Nejspíš i Vy, když vás něco bolí, tak se nedokážete pořádně radovat?
 • Když vám není dobře, tak vás to omezuje a nemůžete si spoustu aktivit užít, tak jak byste chtěla?

Zdraví je to nejdůležitější, co máme.

Investice do zdraví vyplatí. Projeví ve spokojenosti a radosti v celém našem životě.

 • Také věříte v sílu přírody a raději sáhnete po přírodních produktech než po lécích z lékárny?
 • Možná, že i vy jste si v mládí prášků užili až dost. Pomohlo to?
 • Uzdravili jste se úplně nebo se zmírnily příznaky, abyste byli schopní fungovat.
 • Cítíte se opravdu zdravě?

Vím o čem mluvím. Vyprávím to ve svém příběhu. Až jsem přišla na to, že léky nejsou řešení. Jsem ráda, že mi pomáhaly mírnit příznaky, ale stav, který bych označila zdravím, mi nepřinesly. Stále jsem jich potřebovala víc a víc. Protože jakmile se s léky začne, roztáčí se kolotoč disharmonie. A první začnou trpět játra a ledviny. A pak už to jede...

 • Už jste vyzkoušeli snad všechno?
  Možná i vy jste vyzkoušeli velkou spoustu přírodních preparátů a dala za to spousty peněz. Ale nesplnilo to vaše očekávání a pořád to nebylo ono.
 • Jste nedůvěřiví?
  Chápu to. Možná i vy jste se už mockrát spálili, ale velké zlepšení jste nezaznamenali.

Měla jsem to jako vy. Než jsem už ze zoufalství vyzkoušela české přírodní bylinné produkty, které konečně zafungovaly. A protože zastávám názor, že co pomáhá, má se sdílet dál, sdílím. Abyste i vy měla možnost zkvalitnit si život a víc si ho užívat.

Proč jsou jiné a fungují

Spojují to nejlepší ze západu i východu.

Propojují výsledky z moderních vědeckých studií a zároveň jsou vytvořeny na principech Tradiční čínské medicíny (TČM).

Fungují v synergii a komplexně

Bylinky jsou v nakombinované tak, aby zharmonizovaly nejen jeden hlavní okruh/ systém, který přímo souvisí s vašim problémem (např. trávení), ale zasahují a harmonizují i ostatní okruhy vašeho těla.

Vstřebá se všechno

Díky synergii, tělo vstřebá, všechno má a potřebuje a v takové dávce, která je opravdu fyziologicky účinná. Sami uvidíte a ucítíš, jak se tělo čistí, jak máte víc energie, jak vám začíná být lépe.

Tělo se zharmonizuje napořád

Pravda, někdy to trvá, ale když vydržíte, stojí to za to. Čím déle se tělo zanášelo, tak tím déle se regeneruje. Nakonec se tělo vyčistí zevnitř a zharmonizuje napořád.

Tělu dodáme, co potřebuje

Díky vitamínům, betaglukanům a dalším látkám, které v přírodní formě v produktech obsaženy, dodáváme tělu to, co chybí v ovoci, zelenině a celkově ve stravě.

Snižuje se negativní vliv prostředí

Nežijeme v ideálním životním prostředí. Vzduch, voda, půda i jídlo jsou plné chemie. Účinné látky bylin a další součásti v produktech, pomáhají snižovat negativní vliv chemie okolo nás.

OKG produkty harmonizují tělo

České přírodní produkty OKG fungují na principech Tradiční čínské medicíny:

Podle TČM jsou stavy, které klasická medicína označuje jako nemoc či diagnóza důsledkem nerovnováhy v těle. TČM řeší tělo z pohledu komplexu, a ne pouze odděleně podle soustavy. Podle TČM všechno souvisí se vším. A to nejen fyzické tělo, ale i emoční stav.

Princip TČM je tělo vyčistit od toho, co do něj nepatří, zprůchodnit pro energii čchi a zharmonizovat, aby všechny součástí mohly pracovat a spolupracovat tak, jak přirozeně mají. Výsledkem je příjemný stav v těle i prožívání, který označujeme jako zdraví.

Bohužel, podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006, s tebou nemohu písemně posdílet zkušenosti - jaké produkty a na co, mě, ani mým klientům, pomohly a pomáhají. I průjem už je diagnóza a psát se o tom nesmí. Toto nařízení zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení o bylinách a s nimi spojené zkušenosti.

Sdílet mohu ústně :)

 

Pokud vás zajímají zkušenosti, doporučení kombinací něbo něco dalšího, kontaktujte mne prosím:

Upozornění

POZOR – Rozhodně tě nenabádám, aby jste přestali užívat léky předepsané od lékaře. Ani se bezhlavě pustili do čištění a harmonizace svého těla. Všechno v těle má své principy a zákonitosti. Je potřeba je znát a vědět, jak je používat, protože jinak si můžete víc ublížit než pomoct.

>>> Proto vám nabízím své služby <<<

 

S tělem pracuji už přes 10 let, mám spoustu znalostí a zkušeností. 

 

S produkty OKG už jsem doporučila desítkám spokojených klientů.

 • Pomůžu vám sestavit pro tebe nejvhodnější kombinace
  Každé tělo je individuální a má jiné potřeby, jiné prožitky, disharmonie v jiných oblastech. Ráda vám pomohu najít pro vás to nejvhodnější a nejefektivnější s ohledem na vaše finanční možnosti a podmínky pro užívání.
 • Provádět vás celou dobou užívání
  Se svými klienty zůstávám se spojení a vyptávám se, co se jim děje, abychom mohli upravit dávkování či změnit preparát, pokud je potřeba. Každé tělo je totiž individuální, jinak v disharmonii a jinak zanesené a může reagovat na stejný přípravek různě.

UPOZORNĚNÍ – Nejsem lékař a moje doporučení a terapie nenahrazují odbornou lékářskou péči.

Podle mého názoru je skvělé, že máme možnost volby a můžeme kombinovat možnosti jak klasické, tak alternativní medicíny. Pokud budu mít úraz, stejně jako vy půjdu na chirurgii.

OKG bylinné produkty

Toto nejsou firemní stránky společnosti O.K.G., s.r.o.. Jsem nezávislý poradce na pozici vedoucí konzultant.