Jsem sama sebou

Proměň svou energii a začni zářit - pro sebe i pro druhé.

 • AŤ UŽ NEJSI SPOKOJENÁ VE VZTAZÍCH
  S muži, rodiči, dětmi, sama se sebou, s ostatními.
 • NEDAŘÍ SE TI V PODNIKÁNÍ NEBO PRÁCI
  Víc tě to ubíjí, svazuje, unavuje. Místo toho, aby tě to bavilo a šlo ti to lehce.
 • NESLOUŽÍ TI ZDRAVÍ
  Nemoc je křik tvého těla: "Já už nemůžu." Nemoc = Ne-Moci být sama sebou a se sebou v souladu.
 • NEŽIJEŠ ŽIVOT PODLE SVÝCH PŘEDSTAV
  Jsi semletá minulostí a nemáš sílu s tím sama něco udělat. 
 • JSI ROZHODNUTÁ TO ZMĚNIT
  Přijímáš zodpovědnost za svůj život a jsi ochotná pracovat na sobě.

Jsem tu pro tebe. Společná individuální spolupráce ti pomůže:

 • Přetvořit to, co tě blokuje, aby se tvá energie a radost se rozproudila do celé tvé bytosti i do tvého života.
 • Aby ses znovu cítila bezpečně ve svém těle a uměla se na sebe kdykoliv spolehnout. 
 • Už se nebála říct si, co potřebuješ.
 • Měla odvahu vyjít ze své ulity a dělat věci, tak jak cítíš, ne tak jak se od tebe očekává.
 • Jednala a tvořila ve své krásné jemné vnitřní síle a v souladu sama se sebou.
 • Otevřela se nekonečné hojnosti, lehkosti a radosti.

Všechno, co potřebuješ vědět, aby ses vyléčila, byla spokojená a plná energie máš v sobě.

Tvoje tělo k tobě mluví, stejně jako tvoje duše a snaží se ti říct, co tě blokuje, svazuje, omezuje, odděluje od tvé vnitřní síly a energie, která čeká, aby mohla vytrysknout a proměnit tvůj život v lehkost a plynutí.

Každý zážitek je uložený ve tvém těle - pozitivní i negativní. Tvoje tělo i duše jsou jako kniha, kde je všechno napsáno:

 • Kdy a kdo ti ublížil, třeba proto, že nemiloval, jak si potřebovala.
 • S kým a jak jsi se cítila odstrčená, nepochopená, nepřijatá.
 • Které "škodlivé" emoce z minulosti tě ovládají, stahují, ubíjejí.
 • Jaké "hezké" ti nejde prožívat, protože se tě tělo snaží ochránit, aby ti zase někdo neublížil.
 • I proč si to, co ti neslouží, zatím držíš, a jakou lekci potřebuješ pochopit, abys to všechno pustila a osvobodila se.

Naučím tě, jak své tělo opravdu vnímat, aby ses mohla osvobodit, vyléčit a zářit.

Pomůžu ti otevřít tvoji knihu na té správné stránce a vymazat to, co ve své knize života mít nechceš. 

Projdeme a vyčistíme nejen minulost od tvého zrození, ale i to, co si přebíráš po ženské nebo mužské linii už po generace, nebo si přetahuješ po linii své duše. Je to jako neviditelný batoh, který s sebou táhneš.

 Ať už limitující vzorce, přesvědčení nebo bloky vznikly kdykoliv a kdekoliv, společně je odstraníme a osvobodíme tvoji duši i tělo od všeho, co není tvoje a přetvoříme tvůj život do plynutí, lásky, lehkosti, radosti, zdraví, hojnosti.

Budu tě podporovat, aby postupně vyprázdnila svůj batoh a dotvořila svoji knihu života tak, jak opravdu chceš - ne pod vlivem programů, ale ze srdce, v souladu sama se sebou.

Hani, děkuji. Pracuji na sobě, vidím a cítím na sobě změny, poslouchám své tělo. Když chci spát spím, když potřebuji někam jít, či jet, tak jedu. Rozhoduji se sama. Dřív jsem se ptala manžela, jestli můžu. Nedokáže pochopit, že chci být i sama se sebou. I když mě nepodporuje, mně je dobře. Osamostatnit se a být sama sebou, pracovat na sobě, na to není nikdy pozdě.
Maruška
Je to neuvěřitelné, jako by mi Hanka osvobodila mysl z toho nemocného těla. Cítím se svobodná. Nechápu, jak jsem předtím existovala. Byla jsem tak zvyklá, že jsem bez energie a je mi špatně, že už jsem to ani nevnímala.
Aneta SvobodováAranžérka a majitelka květinářství

Jak terapie probíhá

Energie působí kdekoliv. Spojíme se na dálku on-line. Ušetříš čas i peníze za cestování za mnou. 

Terapie probíhá po telefonu, skype nebo přes ZOOM aplikaci. Tak, abys to zvládla a byla v klidu

Nepracuji s tebou bez tvé přítomnosti a bez toho, abys věděla, co se s tebou právě děje. Tvoje vědomé uvolnění napětí z těla, tvoje vědomá volba, co pustíš, a uvědomění jsou velmi důležité části terapie.

♡♡♡

Napojím se na tebe skrze tvou duši, ducha. Jemně tě budu provázet a harmonizovat na základě mých vhledů a odpovědí tvého těla a duše.

Společně uvolníme traumata z minulosti, podvědomé bloky i negativní vzorce a přeprogramujeme tvůj život pro lásku, radost, hojnost a zdraví.

Metody, které používám, jsou velmi jemné. Celou dobu tě držím v bezpečné energii. Zaměřujeme se na prožitky v těle. Nemusíš prožívat svoje bolestné zážitky znovu. 

Pracujeme na úrovni těla, emoce, myšlenky i energie. A dějí se zázraky :).

♡♡♡

Budeš potřebovat klid a čas na sebe. Možnost, kde si sednout a mít nohy na zemi. Papír na zapsání svých AHA momentů. Popř. místo, kde si můžeš lehnout.

Co si z terapie odneseš

Vymažeme, přetvoříme, přepíšeme

Koukneme do minulosti a podvědomí. Bez zbytečného vrtání – tělo nám to poví samo.

Najdeme skutečné příčiny tvého trápení na všech úrovních a odstraníme je.

Utvoříme čistý prostor pro nové, chtěné, radostné.

Poladíme a zharmonizujeme

Poladíme tělo a psychiku.

 Zharmonizujeme tvoji energii, aby se cítila silná, lehká, v harmonii.

Propojíme tvé tělo, mysl a duši, aby spolu souzněly a tobě začalo být uvnitř skvěle a zářila jsi energií a radostí.

Tipy, motivace a podpora

Dám ti podporu a pomůžu tam, kde si sama neporadíš.

Dostaneš efektivní návody a tipy, které ti pomůžou nastartovat změnu.

Naučím tě triky a cviky, které tě nabijí energií. A které podpoří sebe-regenerační procesy v těle.

Terapie s Hankou byla velmi zajímavá a jsem za ní opravdu vděčná. I když to bylo přes skype, sama jsem na sobě cítila různě tlaky – v hlavě, na hrudi a kolem žaludku, které vždy následně ustaly a udělalo se mi lépe. Tuto referenci píšu s víc jak týdenním odstupem, abych viděla, jestli to má účinky na všechny věci, které jsme spolu probraly. Sama jsem nevěřila, jak to funguje, ale zmizely mi všechny sny, které mě trápily už delší dobu, ustoupily určité myšlenky a i v práci také vidím změny k lepšímu. Z určitých situací už necítím strach jako dříve, ale naplnění a radost…co víc si přát :-). Celá terapie byla velmi příjemná a zajímavá, dozvěděla jsem se spousty věcí na sebe a dostala zajímavé rady. Cítím se teď celkově mnohem lépe a každému to doporučuji. Hanko moc ti děkuji.
Katka K.Fitness trenérka

Jaké techniky nejčastěji používám

Každá jsme jedinečná, proto i u tvé terapie vyberu ze široké palety metod, technik a cvičení, ty pravé, abych ti pomohla. Nejčastěji a nejraději používám SRT (Spiritual response Therapy), která velmi jemně a účinně čistí negativní vzorce, léčí traumata z minulosti a odstraňuje podvědomé bloky na úrovni energie a duše v kombinaci práce s tělem na somatické úrovni, které zároveň uvolňují napětí a disharmonie v těle.

Dále využívám energetické zdravotní cvičení Čchi-Kung, umění prostoru Feng Shui, znalosti z TČM, focusing, mind-maps pro harmonizaci hemisfér a energetické programování, pozitivní programování mysli - MindSet, komunikační techniky, meditační a vizualizační techniky.

Hanky "zaklínání” bylo moc fajn, cítím se klidnější, ruce fakt nebolí!! Beru vše, co na mě vymyslí, jako impulz,. Už mi jde i trochu víc meditovat a zastavit se, protože jinak jsem hodně rychlá :).
Markéta SchneiderováEkonomka

Cena terapie - konzultace

Samostatná terapie
(60-90 minut)
2400 Kč
Balíček 3 terapií
(3x 60-90 min. za výhodnější cenu 2200 Kč/terapii)
6600 Kč
Balíček 5 a více terapií
(5x 60-90 min. za nejvýhodnější cenu 2000 Kč/terapii + každá další za 2000 Kč)
10 000 Kč

Ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH.

Co je součástí ceny a terapie:

 • Cena zahrnuje shrnutí a doporučení, co dělat po terapii. Pokud budeme pracovat i s bylinnými preparáty, tak i jejich seznam, dávkování a návod, jak a kde si je objednat.
 • Moje znalosti z mnoha kurzů a zkušenosti za více než 10 let práce s klientkami a klienty.
 • Doporučuji si během terapie psát vlastní poznámky - vlastní myšlenkové pochody a zápisky trénují hlavu, startují změnu a jsou jedinečné. Aha momenty a doporučení, které přijdou během terapie, konzultace je důležité si napsat, ukotvit a opakovat. 

Jak se objednat:

 • 1
  Zavolej mi na 731 587 868 nebo vyplň poptávkový formulář, který tě pošle tlačítko Objednat.
 • 2
  Najdeme termín a domluvíme si, jestli začneme jednou terapií nebo si rovnou vybereš systematickou spolupráci ve formě balíčků za zvýhodněnou cenu.
 • 3
  Poté ti vystavím ti fakturu a poprosím tě o její úhradu předem.
 • 4
  Konzultaci můžeš v naléhavém případě zrušit do 24 hodin předem a domluvit si náhradní termín (přesouvám pouze 1x). Při zrušení méně než 24 hodin počítej s úhradou terapie v plné výši.
K Hance jsem začala chodit na individuální terapie mého syna. Díky ní jsem objevila, že problémy se synem zrcadlí nezdravý vztah s mužem. Díky ní jsem se dokázala rozhodnout v krocích, které mi zlepšily a zlepšují život. Muže jsem po 13 letech opustila, stala se ze mne svobodná matka. Nyní jsem znovu šťastně vdaná. Hanka mi pomohla najít v mém životě směr, uvědomit si priority. Oceňuji její profesionalitu, laskavý a citlivý přístup. Mohu doporučit i kurz kyvadla, který jsem absolvovala. Vím, že Hanka je osoba, za kterou mohu vždy přijít, pokud budu řešit nějaké otázky v životě či zdraví.
Anna Kubešová PetrováLektorka Kroužky.cz
Po návštěvě u Hanky se mi opravdu zlepšilo spaní – nemám už děsivé sny a také tématika promarněné odpovědnosti mi z nich úplně vymizela. A co víc – zatím jsem neměl ani bolesti žaludku, které mě občas potrefily. Cvičím ramínko i smeták a docela mě to baví. Věřím, že jsem díky Hance nastoupil tu správnou cestu.
Eliáš

Co nejčastěji na terapiích řešíme

 • Nízké sebevědomí
  Máš pocit, že všichni jsou lepší než ty? Pořád se za něco omlouváš? Neumíš si říct o vyšší plat, protože máš pocit, že si to nezasloužíš? Nechceš vystupovat z davu, protože si připadáš zranitelná a nevěříš si?
 • Neschopnost obhájit sebe a své činy
  Stáhne se ti žaludek a nejsi schopná nic říct, když máš vysvětlit, proč jsi udělala to, co jste považovala za správné a jak nejlépe jsi to uměla? Možná se v ti chce i plakat? Máš pocit, že by to ostatní vyřešili lépe?
 • Potřeba být chválena od druhých
  Máš pocit, že ty nejsi dost dobrá, když ti to ostatní neřeknou? Máš pocit, že tvoje práce není dost dobrá a smysluplná, když tě za ní někdo druhý nepochválí?
 • Upřednostňování druhých
  Potřebuješ vědět, že jsi nejprve všechno a všechny obstarala? Dovolíš si udělat čas na sebe a pro sebe, když není hotovo? Raději dáš přednost potřebám a touhám manžela, dětí, než těm svým?
 • Přecitlivělost při emočních vypětí
  Rozhodí tě nepříjemné situace? Často jsi nervózní nebo v napětí. Hodně jsi smutná nebo pláčeš (romantické filmy se nepočítají)?
 • Nerozhodnost a ztráta odvahy
  Víš, že máš blbou práci, která tě ničí a nejsi schopná dát výpověď? Víš, že máš doma muže, se kterým už nemáš nic společného a společný život víc trápení než radost a přesto ti ho nejde opustit? Pořád se uspokojuješ tím, že to přece není tak špatné, že by mohlo být i hůř? Nebo prostě pořád nad vším váháš a skutek utek?
 • Přílišná starost o druhé
  Tolik se staráš, že druhým nedáváš prostor pro to, aby se sami rozhodovali, aby se učili se o sebe postarat, aby dělali chyby, skrze které se učí? A děje se to, že tohle tvé “tlačení” ti zhoršuje vztah mezi Vámi, a přesto si nemůžeš pomoct?
 • Pocity viny
  Když uděláš věci, tak jak cítíš, že je to správně a s tebou v souladů, přichází blbé pocity viny, že jsi to neudělala tak, jak od tebe očekával někdo jiný? ( Např. výchova dětí, jinak, než to dělala máma, vztah s mužem jinak, než je zvykem, čas na sebe, i když máte malé děti, aj.) I když si to umíš logicky odůvodnit, stejně tě to vnitřně hlodá?
 • Únava
  Spíš víc než 8 hodin denně a přesto se pořád cítíš unavená? Nejde ti usnout? V noci se budíš? Nemáš energii na běžné povinnosti, natož na zábavu a radosti?
 • Vznětlivost
  Často křičíš? Startuješ na první našlápnutí? Vztekáš se, když není po tvém? A pak tě to mrzí nebo jsi za to na sebe naštvaná?
 • Strachy a nepříjemné pocity všeho druhu
  Např. Při přednesu na veřejnosti, při pobytu v kolektivu, z létání, z vody, aj.
 • Hyperaktivita
  Máš potřebu neustále něco dělat a neumíš odpočívat? Máš pocit, že kdyby ses zastavila, tak explodujete? Zastavit se bolí?
 • Těhotenství
  Různé problémy, od nejde otěhotnět, neudrží se, až po strachy z porodu.
 • Zdravotní problémy
  Jsi nakloněná přírodní cestě, když to jde? Chceš to uchopit od příčiny a neřešit jen následek? Když už si klasická medicína neví rady.
 • Problémy ve vztazích
  S mámou, tátou, dětmi, manželem, partnerem nebo i v práci i jinde.
 • Špatná finanční situace
  Ať děláš co dělám, pořád nevycházíš, nebo to vždycky vyjde tak akorát? Chtěla bys žít ve finanční hojnosti?
 • Obecně nespokojenost se svým životem

Chceš se do vaší změny pustit se mnou?

Vyplň poptávkový formulář a já se vám brzy ozvu s návrhem termínu. Můžeš mi i zavolat na tel. 731 587 868.

(Pozn. píši pro ženy, se které tvoří většinu mých klientů. Jestli oslovím, i vás muže, napište mi a ráda budu i vaší průvodkyní a terapeutkou).

---------------------------

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékářskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (cvičení, kurz, seminář, přednáška, konstelace aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte neleznete v Obchodních podmínkách u příslužné mnou poskytované služby.