Individuální terapie

Komplexní řešení na vaše trápení

Spousta žen se v životě necítí skvěle. Možná, že i vy jste unavená, bez energie, vůbec nic se vám nechce a často jedete už jen ze setrvačnosti a protože musíte.

Možná i vy hledáte něco, co by vám vrátilo radost a spokojenost do života.

Možná se i vám pořád a pořád vracejí špatné zkušenosti z minulosti a strachy, nebo další nepříjemné emoce, které vás nepustí dál.

Dost možná, že i vy patříte mezi ženy, které trápí zdravotní problémy.

Chcete to jinak?  →  Umíte si představit ...

 • Čerpat z nekonečné zásobárny energie
  Jaké by to bylo mít energii od rána až do večera a neusnou u oblíbené knihy nebo nepadnou vysílením rovnou do postele?
 • Mít čas i na sebe a na to, co vás baví
  Jaké by bylo zvládat s lehkostí povinnosti za kratší čas a tím pádem mít i víc energie a času na to svoje, co vám dělá radost?
 • Být ve své síle
  Jaké by to bylo v klidu přejít rýpavé komentáře tchýně nebo mámy, ustát nerudného šéfa nebo klienta bez toho, že by vás to rozhodilo nebo v klidu vykomunikovat své potřeby s partnerem - prostě cítit v sobě oporu a sílu na zvládnutí všech více či méně ne úplně příjemných situací v životě?
 • Chcete zpátky ten pocit, co jste měla jako malá holka, když vám tělem projížděla radost a všechno se zdálo snadné a v zrcadle vám zářily oči?
Hani, děkuji. Pracuji na sobě, vidím a cítím na sobě změny, poslouchám své tělo. Když chci spát spím, když potřebuji někam jít, či jet, tak jedu. Rozhoduji se sama. Dřív jsem se ptala manžela, jestli můžu. Nedokáže pochopit, že chci být i sama se sebou. I když mě nepodporuje, mně je dobře. Osamostatnit se a být sama sebou, pracovat na sobě, na to není nikdy pozdě.
Maruška

Chcete být spokojená uvnitř a nevíte, jak to uchopit a kde začít?

 

Možná, že už jste vyzkoušela spoustu terapií, ale výsledek není podle vašeho očekávání?

Společně najdeme řešení šité vám na míru, abyste se opět cítila šťastná a spokojená uvnitř.

 

↓↓↓

Vaše tělo nám pomůže, protože je moudré a ví, co potřebujete. 

Naučím vás, jak plně využívat vašeho potenciálu a jak vaše vlastní tělo číst a poslouchat, abyste se stala sama sobě nejlepší terapeutkou :)

Access Bars

Vymažeme, přetvoříme, přepíšeme

Koukneme do minulosti a podvědomí. Bez zbytečného vrtání – tělo nám to poví samo.

Najdeme skutečné příčiny vašeho trápení na všech úrovních a odstraníme je.

Utvoříme čistý prostor pro nové, chtěné, radostné.

čchi-kung

Poladíme a zharmonizujeme

Poladíme tělo a psychiku.

Naučím vás kouzla slov a jak si tvořit život podle svých představ. A zharmonizujeme vaši energii.

Propojíme tělo, mysl a duši, aby spolu souzněly a vám začalo být uvnitř skvěle a zářila jste energií a radostí.

hana sobotová

Manuál, motivace a podpora

Dostanete efektivní návody a tipy, které vám pomohou nastartovat změnu.

Naučím vás cviky, které vás nabijí energií. A které podpoří sebe-regenerační procesy v těle.

Dám vám podporu a pomůžu tam, kde si sama neporadíte.

Terapie s Hankou byla velmi zajímavá a jsem za ní opravdu vděčná. I když to bylo přes skype, sama jsem na sobě cítila různě tlaky – v hlavě, na hrudi a kolem žaludku, které vždy následně ustaly a udělalo se mi lépe. Tuto referenci píšu s víc jak týdenním odstupem, abych viděla, jestli to má účinky na všechny věci, které jsme spolu probraly. Sama jsem nevěřila, jak to funguje, ale zmizely mi všechny sny, které mě trápily už delší dobu, ustoupily určité myšlenky a i v práci také vidím změny k lepšímu. Z určitých situací už necítím strach jako dříve, ale naplnění a radost…co víc si přát :-). Celá terapie byla velmi příjemná a zajímavá, dozvěděla jsem se spousty věcí na sebe a dostala zajímavé rady. Cítím se teď celkově mnohem lépe a každému to doporučuji. Hanko moc ti děkuji.
Katka K.Fitness trenérka

Jaké techniky nejčastěji používám

Komplexní pohled na vás i do vás (napojení na vaši duši, tělo i  podvědomí) mi pomůže nalézt příčiny vašeho “problému” či trápení i cesty k jejich odstranění. Jedna metoda na to nestačí. Proto kombinuji staré a tradiční i nové pokrokové, z východu i západu, ve těle i v hlavě, ve vědomí a podvědomí, uvnitř těla i venku v prostředí. 

Každý jsme individualita, proto i u vaší terapie a mentoringu vyberu, ze široké palety metod, technik a cvičení, ty pravé, abych vám pomohla: TČM, Čchi-Kung, Feng Shui, focusing, mind-maps, komunikační techniky, Access Bars, SRT, mazáže, Dornova metoda plus, meditační a vizualizační techniky.

Hanky "zaklínání” bylo moc fajn, cítím se klidnější, ruce fakt nebolí!! Beru vše, co na mě vymyslí, jako impulz,. Už mi jde i trochu víc meditovat a zastavit se, protože jinak jsem hodně rychlá :).
Markéta SchneiderováEkonomka

Jak terapie probíhá

Osobně

V mojí terapeutické místnosti v Lysé nad Labem.

Část na židli u stolu, aby sis mohla zapisovat. Část na masérském lehátku. Cviky čchi-kung a na protažení tě naučím na jogamatce.

Momentálně jsem v náhradních prostorech, než budu mít novou místnost. Adresu ti pošlu po domluvení termínu.

On-line

U tebe doma. Ušetříš čas i peníze za cestování za mnou.

Po telefonu, na skype nebo whatsapp. Budeš potřebovat klid a možnost, kde si sednout, zapsat poznámky. A když bude možné, tak i lehnout.

Jediné omezení online terapie je, že ti nezkontroluji kyčle a cviky ti jen vysvětlím, ale neopravím osobně.

Cena terapie, konzultace, mentoringu

Úvodní terapie
(60-90 minut)
2000 Kč
Balíček 3 terapií
(3x 60-90min. za výhodnější cenu 1800 Kč/terapii)
5400 Kč
Balíček 5 a více terapií
(5x 90 min. za nejvýhodnější cenu 1500 Kč/terapii + každá další za 1500 Kč)
7500 Kč

Ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH.

Napoprvé se vždy potkáme na jednorázové úvodní terapii, která trvá 90 minut a stojí 2000 Kč. Teprve po úvodní konzultaci je možné zakoupit balíček 3 nebo 5 a více terapií.

* Cena zahrnuje moje znalosti z desítek kurzů a zkušenosti za více než 10 let s klienty. Po terapii posílám krátké shrnutí s doporučenými úkoly. Pokud budeme pracovat i s bylinnými preparáty, tak i jejich seznam a návod, jak a kde si je objednat.

Doporučuji si během terapie psát vlastní poznámky - vlastní myšlenkové pochody a zápisky trénují hlavu, startují změnu a jsou jedinečné. Aha momenty, které přijdou během terapie, konzultace, mentoringu je důležité si napsat, ukotvit a opakovat. Jak dělat doporučení úkoly vysvětluji na terapii, ale do souhrnu už posílám jen jejich seznam.

Jak se objednat?

 • Vyplňte poptávkový formulář dole na stránce, nebo mi napište na e-mail hanka@hanasobotova.cz. Já se vám brzy ozvu a domluvíme si termín a další podrobnosti. Můžete mi i zavolat na tel. 731 587 868.
 • Jakmile si domluvíme termín, vystavím vám fakturu a poprosím vás o její úhradu předem.
 • Konzultaci můžete v naléhavém případě zrušit do 24 hodin předem a domluvit si náhradní termín. Při zrušení méně než 24 hodin počítejte s úhradou terapie v plné výši.

Co si z terapie odnesete

 • Pocit klidu, harmonie a pohody, které získáte díky zharmonizování energie ve vašem těle.
 • Důležité informace o sobě sama, o vašem těle a energii a o tom, co se ve vás děje a proč se cítíte jinak, než chcete.
 • Úkoly. Rozhodnutí a zodpovědnost za vás život je na vás. Ukáži vás cesty a na vás je výběr, co dělat budete nebo nebudete. Vědomé změny a cvičení za vás nikdo udělat nemůže :).
 • Díky jemným a velmi účinným metodám Access Bars a SRT zjistíme, co vás nejvíce svazuje, blokuje v podvědomí, a pak to společně odstraníme.
 • Cvičení – protože fyzické tělo pohyb potřebuje, odnesete si i úkoly v podobě jemným cvičení, které posílí orgány a části těla, které potřebujete.
 • Pokud přijdete osobně, zkontrolujeme kyčle. Mnoho lidí si dává nohu přes nohu. A jen málokdo ví, kolik problémů může na těle noha přes nohu způsobit.
 • Sílu a odvahu, kterou potřebujete, abyste začala měnit svůj svět.
 • Pokud budeš chtít vyčistit a posílit své fyzické tělo, pomohu vám vybrat nejlepší kombinaci bylinkových preparátů.
 • Podporu ode mne. I vy sama víte, jak je dobré vědět, že někdo stojí za vámi a podpoří vás, když potřebujete.

Co nejčastěji na terapiích řešíme

 • Nízké sebevědomí
  Máte pocit, že všichni jsou lepší než vy? Pořád se za něco omlouváte? Neumíte si říct o vyšší plat, protože máte pocit, že si to nezasloužíte? Nechcete vystupovat z davu, protože si připadáte zranitelná a nevěříte si?
 • Neschopnost obhájit sebe a své činy
  Stáhne se vám žaludek a nejste schopná nic říct, když máte vysvětlit, proč jste udělala to, co jste považovala za správné a jak nejlépe jste to uměla? Možná se vám chce i plakat? Máte pocit, že by to ostatní vyřešili lépe?
 • Potřeba být chválena od druhých
  Máte pocit, že ty nejste dost dobrá, když vám to ostatní neřeknou? Máte pocit, že vaše práce není dost dobrá a smysluplná, když vás za ní někdo druhý nepochválí?
 • Upřednostňování druhých
  Potřebujete vědět, že jste nejprve všechno a všechny obstarala? Dovolíte si udělat čas na sebe a pro sebe, když není hotovo? Raději dáte přednost potřebám a touhám manžela, dětí, než těm svým?
 • Přecitlivělost při emočních vypětí
  Rozhodí vás nepříjemné situace? Často jste nervózní nebo v napětí. Hodně jste smutná nebo pláčete (romantické filmy se nepočítají)?
 • Nerozhodnost a ztráta odvahy
  Víš, že máš blbou práci, která tě ničí a nejsi schopná dát výpověď? Víš, že máš doma muže, se kterým už nemáte nic společného a společný život víc trápení než radost a přesto ti ho nejde opustit? Pořád se uspokojujete tím, že to přece není tak špatné, že by mohlo být i hůř? Nebo prostě pořád nad vším váháte a skutek utek?
 • Přílišná starost o druhé
  Tolik se staráte, že druhým nedáváte prostor pro to, aby se sami rozhodovali, aby se učili se o sebe postarat, aby dělali chyby, skrze které se učí? A děje se to, že tohle vaše “tlačení” vám zhoršuje vztah mezi Vámi, a přesto si nemůžete pomoct?
 • Pocity viny
  Když uděláte věci, tak jak cítíte, že je to správně a s vámi v souladů, přichází blbé pocity viny, že jste to neudělala tak, jak od vás očekával někdo jiný? ( Např. výchova dětí, jinak, než to dělala máma, vztah s mužem jinak, než je zvykem, čas na sebe, i když máte malé děti, aj.) I když si to umíte logicky odůvodnit, stejně vás to vnitřně hlodá?
 • Únava
  Spíte víc než 8 hodin denně a přesto se pořád cítíte unavená? Nejde usnout? V noci se budíte? Nemáte energii na běžné povinnosti, natož na zábavu a radosti?
 • Vznětlivost
  Často křičíte? Startujete na první našlápnutí? Vztekáte se, když není po vašem? A pak vás to mrzí nebo jste za to na sebe naštvaná?
 • Strachy a nepříjemné pocity všeho druhu
  Např. Při přednesu na veřejnosti, při pobytu v kolektivu, z létání, z vody, aj.
 • Hyperaktivita
  Máte potřebu neustále něco dělat a neumíte odpočívat? Máte pocit, že kdyby jste se zastavila, tak explodujete? Zastavit se bolí?
 • Těhotenství
  Různé problémy, od nejde otěhotnět, neudrží se, až po strachy z porodu.
 • Zdravotní problémy
  Jste nakloněná přírodní cestě, když to jde? Chcete to uchopit od příčiny a neřešit jen následek? Když už si klasická medicína neví rady.
 • Problémy ve vztazích
  s mámou, tátou, dětmi, manželem, partnerem nebo i v práci.
 • Špatná finanční situace
 • Obecně nespokojenost se svým životem
K Hance jsem začala chodit na individuální terapie mého syna. Díky ní jsem objevila, že problémy se synem zrcadlí nezdravý vztah s mužem. Díky ní jsem se dokázala rozhodnout v krocích, které mi zlepšily a zlepšují život. Muže jsem po 13 letech opustila, stala se ze mne svobodná matka. Nyní jsem znovu šťastně vdaná. Hanka mi pomohla najít v mém životě směr, uvědomit si priority. Oceňuji její profesionalitu, laskavý a citlivý přístup. Mohu doporučit i kurz kyvadla, který jsem absolvovala. Vím, že Hanka je osoba, za kterou mohu vždy přijít, pokud budu řešit nějaké otázky v životě či zdraví.
Anna Kubešová PetrováLektorka Kroužky.cz
Po návštěvě u Hanky se mi opravdu zlepšilo spaní – nemám už děsivé sny a také tématika promarněné odpovědnosti mi z nich úplně vymizela. A co víc – zatím jsem neměl ani bolesti žaludku, které mě občas potrefily. Cvičím ramínko i smeták a docela mě to baví. Věřím, že jsem díky Hance nastoupil tu správnou cestu.
Eliáš

Chcete se do vaší změny pustit se mnou?

Vyplňte poptávkový formulář a já se vám brzy ozvu s návrhem termínu. Můžete mi i napsat e-mail na hanamsobotova@gmail.com, nebo zavolat na tel. 731 58 78 68.

(Pozn. píši pro ženy, se které tvoří většinu mých klientů. Jestli oslovím, i vás muže, napište mi a ráda budu i vaší průvodkyní a terapeutkou).

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékářskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (cvičení, kurz, seminář, přednáška, konstelace aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte neleznete v Obchodních podmínkách u příslužné mnou poskytované služby.