Jsem sama sebou

Proměň svou energii a začni zářit - pro sebe i pro druhé.

 • Makáš na sobě, ale pořád se ti dokola vracejí stejné situace.
  Prošla si spoustu kurzů a terapií, sama už děláš spoustu věcí jinak, ale pořád si připadáš jako V ZAČAROVANÉM KRUHU, kdy se ti stále vrací podobné nepříjemné situace a emoce.
 • Chceš si život tvořit sama a podle svých představ, ale
  máš teď pocit, že všichni a všechno má větší MOC NAD TVÝM ŽIVOTEM než ty sama. Jsi semletá minulostí a nemáš sílu s tím sama něco udělat.
 • Cítíš se hezky jen někdy a málo.
  Ovládají tě STRACHY, pochybnosti, nejistoty nebo jiné pocity, které ti brání dělat to, co miluješ a chceš? Nejde se ti radovat a užívat si život, i když bys chtěla?
 • Být sebevědomá ti připadá nedosažitelné.
  ŘÍCT SI, CO POTŘEBUJEŠ A DĚLAT, CO JE S TEBOU V SOULADU, ti dělá veliký problém, protože pořád řešíš, abys někomu neublížila a co si o tobě budou myslet ostatní, když si půjdeš svou cestou. Proto setrváváš v blbé práci, máš strach začít podnikat, odkládáš své sny na AŽ někdy.
 • Toužíš po práci svých snů s ohodnocením, jaké si zasloužíš.
  Ale chodíš do práce, která tě nebaví, za malé peníze, protože máš pocit, že na lepší práci nemáš. Už ráno se ti sevře žaludek při představě, že tam máš jít. Nebo svou práci máš ráda, ale bojíš se ŘÍCT SI O VĚTŠÍ PENÍZE.
 • Chceš mít krásné vztahy, plné lásky a respektu.
  Teď se ti to nedaří. JSI NESPOKOJENÁ VE VZTAHU k sama k sobě, partnerovi, dětem, rodičům i jinde?
 • Toužíš být zdravá. Ale tvoje tělo ti neslouží.
  Máš pocit, že tě tělo zrazuje. Že DÍKY TĚLU NEMŮŽEŠ, co bys chtěla. Nemoc je řeč tvého těla = Ne-Moci být sama sebou a se sebou v souladu.
 • Jsi rozhodnutá to změnit?
  Přijímáš zodpovědnost za svůj život a jsi ochotná pracovat na sobě.

Vše, co tě blokuje a ztěžuje tvou životní cestu je uloženo v hluboko v tvém podvědomí. Podvědomí nás ovlivňuje z 95%, jen 5% je naše vědomé jednání.

Vše, co jsi prožila, je zapsané v tvém těle v podobě napětí a energetických vibrací. Dokonce i to, co jsi neprožila sama, ale prožily ženy tvého rodu. To negativní ti blokuje lehkost, jasnost a sebedůvěru i energii tvoření.

Každá událost, kdy jsi se cítila nemilovaná, odstrčená, nepochopená, nepřijatá, každý neuspěch, každá zrada, křivda, vše si táhneš s sebou. Ve svém neviditelném batohu. 

Díky řeči těla a duše jde přečíst:

 • Které "škodlivé" emoce z minulosti tě ovládají, stahují, ubíjejí.
 • Jaké "hezké" ti nejde prožívat, protože se tě tělo snaží ochránit, aby ti zase někdo neublížil.
 • I proč si to, co ti neslouží, zatím držíš, a jakou lekci potřebuješ pochopit, abys to všechno pustila a osvobodila se.

Společně

zahodíme batoh plný:

 • Limitujících přesvědčení, že nejsi dost dobrá, že musíš být dokonalá, že to nedokážeš a dalších zátěží.
 • Vzorců, které se spouštějí, když nejmíň potřebuješ a nutí tě dělat věci jinak než je v souladu s tebou, tvým tělem a duší.
 • Skrytých slibů, které tě blokují dělat to, co miluješ s lehkostí a radostí.
 • Strachů a dalších bloků, které tě stahují dolů a berou ti energii.
 • Zátěží, které si taháš po ženské i mužské rodové linii. Nemusíš žít, to co žili tvoji předchůdci.

přeměníme tvou energii:

 • Pustíš, co tě blokuje. Tvá energie a radost proudí do tvého života, vztahů, práce i tvoření.
 • Máš odvahu vyjít ze své ulity a dělat věci, tak jak cítíš, ne tak jak se od tebe očekává.
 • Jednáš ve své krásné jemné vnitřní síle, se sebou na prvním místě. Máš pevné hranice, které si lehce udržíš.
 • Víš, co chceš. Na radosti i povinnosti máš víc než dost energie. Život ti jde lehce. Přitahuješ si samé super lidi. I hojnost se ti rozproudí.
 • Tvoje vnitřní žena a vnitřní muž jsou uzdravení a pracují s harmonii pro tvoje dobro a radost.

Naučím tě, jak své tělo opravdu vnímat, aby ses mohla osvobodit, vyléčit a zářit.

 • Metodou Spiritual Response Therapy (SRT) projdeme a vyčistíme nejen minulost od tvého zrození, ale i to, co si přebíráš po ženské nebo mužské linii už po generace, nebo si přetahuješ po linii své duše.
 • Propojíme tvé tělo a duši (metodou BodySoul Connection) a osvobodíme je od všeho, co není tvoje a co tě limituje.
 • Najdeme tvé nekonečné zdroje skrze napojení na přírodu v tobě (Element healing).
 • Pro každou klientku mi chodí (channeling) jedinečná meditace, která hloubkově léčí a doplňuje to, co v daný moment nejvíce potřebuje (lásku, ocenění, odvahu, sílu, klid, atd.)
Konzultace s Hankou byla skvělá. Prožívala jsem velký stres a Hanka mi už během par minut dokázala zklidnit. Líbilo se mi, že to mělo spád. Některé moje pocity vyplývaly ze zkušenosti z minulých životů. Někdy stačí málo, aby se člověk dokázal podívat na věci z větší perspektivy. Před Hankou jsem se nestyděla mluvit o svých problémech, je velmi empatická, lidská a příjemná. Jsem ráda, že mi přišla do cesty.
Ivana
Hani, děkuji. Pracuji na sobě, vidím a cítím na sobě změny, poslouchám své tělo. Když chci spát spím, když potřebuji někam jít, či jet, tak jedu. Rozhoduji se sama. Dřív jsem se ptala manžela, jestli můžu. Nedokáže pochopit, že chci být i sama se sebou. I když mě nepodporuje, mně je dobře. Osamostatnit se a být sama sebou, pracovat na sobě, na to není nikdy pozdě.
Maruška

Jak terapie probíhá

Energie působí kdekoliv. Spojíme se na dálku on-line přes ZOOM nebo telefon. Ušetříš čas i peníze za cestování za mnou. 

Ani na dálku nepracuji bez tvé přítomnosti, bez toho, abys věděla, co se s tebou právě děje. Tvoje vědomé uvolnění napětí z těla, tvoje vědomá volba, co pustíš, a uvědomění jsou velmi důležité části terapie.

♡♡♡

Napojím se na tebe skrze tvou duši, ducha, tělo. 

Společně uvolníme traumata z minulosti, podvědomé bloky i negativní vzorce a přeprogramujeme tvůj život pro lásku, radost, prosperitu a zdraví.

Metody, které používám, jsou velmi jemné. Celou dobu tě držím v bezpečné energii. Zaměřujeme se na prožitky v těle. Nemusíš prožívat svoje bolestné zážitky znovu. 

Pracujeme na úrovni těla, emoce, myšlenky i energie. 

♡♡♡

Budeš potřebovat klid a čas na sebe. Možnost, kde si sednout a mít nohy na zemi. Papír na zapsání svých AHA momentů. Popř. místo, kde si můžeš lehnout.

Co si z terapie odneseš

Najdeme a přetvoříme

Koukneme do minulosti a podvědomí. Bez zbytečného vrtání – tělo nám to poví samo.

Najdeme skutečné příčiny tvého trápení na všech úrovních a odstraníme je.

Utvoříme čistý prostor pro nové, chtěné, radostné.

Poladíme a zharmonizujeme

Poladíme tělo a psychiku.

 Zharmonizujeme tvoji energii, aby se cítila silná, lehká, v harmonii.

Propojíme tvé tělo, mysl a duši, aby spolu souzněly a tobě začalo být uvnitř skvěle a zářila jsi energií a radostí.

Tipy, motivace a podpora

Dám ti podporu a pomůžu tam, kde si sama neporadíš.

Dostaneš efektivní návody a tipy, které ti pomůžou nastartovat změnu.

Naučím tě triky a cviky, které tě nabijí energií. A které podpoří sebe-regenerační procesy v těle.

Je to neuvěřitelné, jako by mi Hanka osvobodila mysl z nemocného těla. Cítím se svobodná. Nechápu, jak jsem předtím existovala. Byla jsem tak zvyklá, že jsem bez energie a je mi špatně, že už jsem to ani nevnímala.
Aneta SvobodováAranžérka a majitelka květinářství
Terapie na dálku s Hankou byla velmi zajímavá. Sama jsem na sobě cítila různě tlaky – v hlavě, na hrudi a kolem žaludku, které vždy následně ustaly a udělalo se mi lépe. Tuto referenci píšu s víc jak týdenním odstupem, abych viděla, jestli to má účinky na všechny věci, které jsme spolu probraly. Sama jsem nevěřila, jak to funguje, ale zmizely mi všechny sny, které mě trápily už delší dobu, ustoupily určité myšlenky a i v práci také vidím změny k lepšímu. Už se nebojím předstoupit před více lidí. Místo strachu cítím naplnění a radost…co víc si přát :-). Cítím se teď celkově mnohem lépe a každému to doporučuji.
Katkatrenérka fitness

Jaké techniky nejčastěji používám

Každá jsme jedinečná, proto i u tvé terapie vyberu ze široké palety metod, technik a cvičení, ty pravé, abych ti pomohla. Nejčastěji a nejraději používám SRT (Spiritual response Therapy), se kterou pracuji téměř 20 let, a která velmi jemně a účinně čistí negativní vzorce, léčí traumata z minulosti a odstraňuje podvědomé bloky na úrovni energie a duše v kombinaci práce s tělem na somatické úrovni (Body Soul Connetion), které zároveň uvolňují napětí a disharmonie v těle a živlovou terapií (Element Healing).

Dále využívám energetické zdravotní cvičení Čchi-Kung, umění prostoru Feng Shui, znalosti z TČM, focusing, mind-maps pro harmonizaci hemisfér a energetické programování, pozitivní programování mysli - MindSet, komunikační techniky, meditační a vizualizační techniky.

Hanky "zaklínání” bylo moc fajn, cítím se klidnější, ruce fakt nebolí!! Beru vše, co na mě vymyslí, jako impulz,. Už mi jde i trochu víc meditovat a zastavit se, protože jinak jsem hodně rychlá :).
Markéta SchneiderováEkonomka

Cena terapie - konzultace

Samostatná terapie - prvotní čištění a harmonizace
(90 minut terapie s unikátní meditací pro tvé vibrační léčení a doplnění tvých zdrojů)
3 500 Kč (134 EUR)
Hloubkové čištění energetických bloků
(Balíček 4 terapií po 90 min. systematického odkrývání a čištění vrstev do hloubky. Online terapie vždy po 3 týdnech - odstup je pro ukotvení změny energetických vibrací do fyzického těla. Výhodnější cena 2800 Kč/setkání)
11 200 Kč (430 EUR)

Ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH.

Co je součástí ceny a terapie:

 • Cena zahrnuje shrnutí a doporučení, co dělat po terapii.
 • Moje znalosti z mnoha kurzů a zkušenosti za více než 10 let práce s klientkami a klienty.
 • Doporučuji si během terapie psát vlastní poznámky - vlastní myšlenkové pochody a zápisky trénují hlavu, startují změnu a jsou jedinečné. Aha momenty a doporučení, které přijdou během terapie, konzultace je důležité si napsat, ukotvit a opakovat. 

Jak se objednat:

 • 1
  Zavolej mi na 731 587 868 nebo vyplň poptávkový formulář, který tě pošle tlačítko Objednat.
 • 2
  Najdeme termín a domluvíme si, zda začneme jednou terapií nebo si rovnou vybereš systematickou hloubkovou spolupráci za zvýhodněnou cenu.
 • 3
  Poté ti vystavím ti fakturu a požádám o její úhradu předem.
 • 4
  Konzultaci můžeš v naléhavém případě zrušit do 24 hodin předem a domluvit si náhradní termín (přesouvám pouze 1x). Při zrušení méně než 24 hodin počítej s úhradou terapie v plné výši.

Vyplň poptávkový formulář a já se vám brzy ozvu s návrhem termínu. Můžeš mi i zavolat na tel. 731 587 868.

Otázky, na které se nejčastěji ptáte

Proč jsou terapie až po 3-4 týdnech?

Energii nezná prostor a čas, protože ke změně tvého energetického potenciálu dojde hned. Hmota - tělo - je projev energie v čase a prostoru. Tělo si musí energii ukotvit, a změnit ve svých strukturách. To trvá 21 dní nejméně. Je vědecky dokázané, že nová nervová spojení se tvoří 21 dní, a další nové struktury v těle to mají podobně. Proto necháváme tělu čas na to, aby si zvyklo na novou energii než se pouštíme do dalšího čištění. A navíc, úkoly a pozorování, které ode mně dostaneš je potřeba také plnit nějaký čas, než si je zautomatizuješ a zvykneš si na ně. Když toho dáme moc najednou, budeš se cítit pod tlakem a dost pravděpodobně nic neuděláš :).

Musím se vracet zpátky do bolestivých zážitků?

NE. Metody, které používám se zaměřují na aktuální pocity v těle a emoce, které prožíváš teď. Ačkoliv čištění a harmonizace probíhá zpět do minulosti i minulých životů, ty se při terapii do zážitků nevracíš nebo jen jako nestranný pozorovatel.

Budu při terapii plakat?

Pláč někdy přichází někdy ne. Je to jeden ze způsobů, kterým tělo uvolňuje nahromaděné emoce. A je naprosto v pořádku plakat, i když některé z nás mají přesvědčení, že plakat je špatné.

Budu při terapii něco cítit?

Cítit rozhodně ano - a to chceme. Potřebujeme ukázat, kde máš v těle uložené napětí, které je spojené se zablokovanou energií. Jsou to obvykle pocity stažení, těžkosti, chladu nebo jiné nepříjemné pocity, které pozorujeme a uvolňujeme čistěním na energetické i somatické úrovni. Okamžitě cítíš, jak se pocity mění, odchází a tobě se dělá lehce a příjemné. Je to i pro tebe důkaz, který potřebuje mozek, že čištění proběhlo :).

Jaký je rozdíl EFT, Ruš, kineziologií a SRT

U výše uvedených metod si v daný moment zpracováváš a čistíš pouze jeden konkrétní pocit, vzorec, přesvědčení. SRT umožňuje najednou vyčistit a zpracovat i tisíce programů a energetických bloků v těle, které se týkají konkrétního "problému", který čistíme. Navíc odhalí i to, co si na vědomé úrovni neuvědomuješ a je uložené pouze v podvědomí . Jdeme až do příčin vzniku "problému". Podvědomí je 95%, vědomí pouze 5%.

Zpracujeme i energie, které mě blokují po ženské a mužské rodové linii?

Ano, pokud je to potřeba. Pokud chceš čistit i rodové linie, počítej s tím, že je to na balíček 3, spíše 5 terapií.

Vnitřní žena vnitřní muž se také harmonizuje?

Ano. Tyhle 2 archetypy nás velmi ovlivňují a určují, zda budeme v lehkosti nebo bojovat s různými situacemi v životě. A navíc jsou propojené s rodovými liniemi. Pokud chceš tyto témata řešit, je to na dlouhodobou spolupráci.

Jak poznám, že to funguje?

Jednak skrze proměnu nepříjemných pocitů v těle (jak jsem popsala u otázky Budu něco cítit). A pak také v životě budeš pozorovat změny ve svém chování. Většinou si některých svých proměn si všimneš hned - budeš cítit víc energii, lehkosti, odvahy, jindy to chvilku trvá, než se energii ukotví i v těle a do hmoty.

---------------------------

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékářskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (cvičení, kurz, seminář, přednáška, konstelace aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte neleznete v Obchodních podmínkách u příslužné mnou poskytované služby.