Díky (ne)tradiční práci s tělem i duší

pomáhám ženám napojit se na vnitřní energii a sílu,

aby znovu prožívaly spokojenost, zářily a začaly naplno žít vlastní život.

 

Jmenuji se Hanka Sobotová.

Jsem celostní terapeutka, akreditovaná lektorka čchi-kung, průvodkyně k životní vitalitě a harmonii. 

Nejlepší kámoš antibiotika

Prošla jsem si obdobími, kdy jsem se nehnula bez inhalátoru, rýma a antibiotika byli moji nejlepší kámoši a hrozil mi invalidní vozík. V mých 18ti letech přišel první zlom. Uvědomila jsem si, že být nemocná není normální. Začala svoje zdraví řešit víc přírodně a také pronikat do tajů fungování lidského těla. Zatím jen po fyzické stránce.

Jak jsem se naučila číst z těla i duše

Pak přišla další zkouška - podezření na nádor na mozku. Když už není co ztratit, vyzkoušíte cokoliv. A tak jsem se dostala k metodám práce s jemnohmotnou energií a vnitřním nastavením. Nádor se nekonal, za to mně se otevřel nový svět, který jsem do té doby znala jen nevědomě.

Energii v podobě vibrací myšlenek, orgánů v těle i prostor a vhledy, které jsem celou dobu cítila, viděla a vnímala, jsem začala používat vědomě. Místo pocitu, že jsem divná, jsem přijala, že je to můj dar. Naučila jsem se s ním pracovat. Postupně jsem odhazovala své bloky, proměňovala se a uzdravila. 

Svobodná máma hledá energii

Rozhodnutí o svém životě máme jen ve svých rukou. A tak jsem se rozhodla. Dítě si nechám, i když nás otec dítěte nechce. To jsem ještě nevěděla, kolik energie mě to bude stát. A tak na pokraji sesypání se fyzicky i psychicky jsem našla Čchi-Kung.

Jaké bylo překvapení, když pár jednoduchých pohybů nastartovalo neuvěřitelnou energii. Měla jsem jí tolik, že jsem nejprve nevěděla, co s ní :). 

Cvičení Čchi-Kung mě osvobodilo od bolesti zad, kolen i od vyčerpání. Hodilo mě do pohody fyzicky i psychicky. Navíc přinesl do mého života i principy Tradiční čínské medicíny, které mě fascinují dodnes.

Nikdy neříkej nikdy :)

Uběhlo skoro 20 let vědomých změn v mnoha oblastech mého života, učení se o těle, mysli, duši a práci s nimi, než jsem sestavila "kouzelnou" kombinaci pro získaní a udržení si energie, životní vitality a harmonie, která mi opravdu zafungovala.  

Dnes jsem zdravá a uvnitř spokojená a vděčná. Mám 2 krásné děti, partnera, který mě podporuje, nádhernou práci, která mě velmi baví. Někdy jsem nahoře, jindy dole (o tom život je), ale vím, že mám cesty, jak se vždycky dostat zpátky nahoru :).

No, a protože jsem tvrdila, že nikdy nebudu učitelka :), teď sdílím, učím a předávám techniky, které jsem se naučila a vyzkoušela na sobě. Za více než 10 let, nejprve jen při individuálních terapií, později v živých kurzech zaměřených na Čchi-Kung i další cesty k sama sobě, a nyní i v podobě prvních on-line programů, jsem provedla stovky žen, které proměnily své životy. 

Ráda se stanu se i na malou chvilku tvojí průvodkyní a součástí tvého života, který může být tak krásný, jak si sama dovolíš.

Co o mně říkají klientky

Již první hodina čchi-kung mě nadchla, byla to pro mne „tak trochu jiná dimenze!“ Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem a že i něco budu cítit. Je to nový směr. Po hodině cítím uvolnění, spokojenost a mám vyčištěnou hlavu. Hanka je skvělá lektorka, od které se dozvídám spoustu zajímavých věcí, které bych se asi jinde nedozvěděla.
Eva M.Majitelka jógového studia
Hanka je komunikativní, milá, rozhodná. Cítím se v její přítomnosti bezpečně. Zbytečně nerozebírá a neodsuzuje osobní postoj k dané otázce, kterou řešíte, ale zároveň dokáže jasně a zřetelně vyslovit svůj názor na její řešení, které vám doporučí. Vždycky, když jsem byla na pochybách, mi dala podporu a zároveň i prostor, abych se rozhodla podle sebe.
Lada Z.Hudebnice
I když to byla terapie přes skype, sama jsem na sobě cítila různě tlaky – v hlavě, na hrudi a kolem žaludku, které vždy následně ustaly a udělalo se mi lépe. Sama jsem nevěřila, jak to funguje. Zmizely mi všechny špatné sny. Z určitých situacích už necítím strach jako dříve, ale naplnění a radost. Hanka mi řekla spoustu zajímavých informací o mně a mém těle.
Kateřina K.Fitness trenérka

Co mě nejvíc baví? 

Propojování

Hana M. Sobotová

Země a Nebe

Mám realistický pohled na svět a naučím vás, jak stát nohama pevně na zemi. Zároveň pracuji s jemnohmotnými vibracemi vašeho těla a umím se napojit na vaši duši.
Hana M. Sobotová

Východ a západ

Používám tradiční principy z východu (např. Tradiční čínská medicína) s vědeckými poznatky ze západu (psychosomatika, neurovědy, a další).
Hana M. Sobotová

Pohyb a klid

Miluji kombinaci pohybu a klidu. Je to princip života i Čchi-Kung, krásného umění a zdravotního cvičení v jednom. Přijďte si vyzkoušet sílu meditace v pohybu.
Hana M. Sobotová

Vědomí i podvědomí

Pomohu vám nalézt a odstranit vše, co vám neslouží - v podvědomých záznamech i ve vědomém jednání, myšlení a komunikaci.
Hana M. Sobotová

Tělo i psychika

Podporuji harmonizaci fyzického těla (Čchi-Kung, masáže, bylinné produkty), díky čemuž se vám zlepší fyzická i psychická odolnost.
Hana M. Sobotová

Uvnitř i venku

Provázím vás nejen k vnitřní proměně, ale ukazuji i možnosti, jak zharmonizovat váš prostor (Feng-Shui), aby podpořil váš záměr změny.

Moje hodnoty a filozofie

Zodovědnost za svůj život:

Skutečná pomoc není vyřešit za tebe tvoje výzvy v životě. Ráda ti pomůžu najít jistotu a vnitřní sílu v tobě samé, aby sis kdykoliv poradila sama. Je to práce pro nás obě.

Zázračná pilulka neexistuje:

Neslibuji zázraky na počkání. Každá špatná zkušenost je v těle i na duši zapsaná. Tělo je moudré, a dokáže zázraky, když mu pomůžeme, ale potřebuje čas.

Nejlíp, jak to jde a fér:

Dávám ze sebe to nejlepší. Když vidím, že potřebuješ jiného odborníka, ráda doporučím. 

První kroky nejsou jednoduché:

Stojí za to se překonat a vydat se na cestu ke změně. Ráda budou tvou průvodkyní a podpořím tě.

Hanka

Chceš se ujistit, jestli jsem ta pravá?

Jsi ten nejdůležitější člověk ve tvém životě, a proto je důležité, správně si vybrat, komu se svěříš do péče. Zavolej mi, abys zjistila, že jsem ti sympatická i hlasem a jednáním, do toho.

Prvních 15 minut máš zdarma - 731587868. 

Další kontakty na Hanku