Reference

Koukněte na zážitky a učinky cvičení čchi-kung a terapií na mé klienty. 

Již první hodina mě nadchla, byla to pro mne „tak trochu jiná dimenze!“ Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem a že i něco budu cítit. Začaly se dít věci. Je to nový směr. Po hodině cítím uvolnění, spokojenost a mám vyčištěnou hlavu. Vznikl zde skvělý kolektiv. Hanka je skvělá lektorka, od které se dozvídám spoustu zajímavých věcí, které bych se asi jinde nedozvěděla.
Eva M.majitelka jógového studia
Musím říci, že po sezení s vámi, jsem se cítila úplně jinak. Lepší, klidnější, silnější a plná života. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek s Vámi. Cítím, že jsem víc veselá a raduji se z maličkosti. A i to, že se blíží středa, kdy budu v blízkosti člověka, kterého nemusím, cítím, že vše dobře dopadne, a že vše ústrojím. Moc Vám děkuji, jsem vám moc vděčná.
Lenka V.Učitelka v MŠ
Měla jsem syndrom osobního (ne pracovního) vyhoření a ataky paniky. Stresy jsem léčila adrenalinem, až jsem se jednoho dne nepostavila na nohy. Pak jsem konečně pochopila, že musím zpomalit a odpočívat, což neumím. Ačkoli jsem temperamentní člověk a nikdy jsem nevěřila, že by mi tohle pomaloučké mávání rukama vyhovovalo, velice si to užívám. Vždycky mě to uklidní a zároveň nabije energií, vrací se mi schopnost pracovat s energií (dělala jsem reiki). A taky večer bezvadně usínám během mé druhé puberty (pozn. menopauzy). Hanka vede kurzy bezvadně vedeš, že to skousnou i takoví rychlíci jako já.
Dita B.Učitelka ZŠ
Díky úrazu jsem se dostala do nelehké životní situace a málem jsem skončila na vozíku. Po dlouhodobé léčbě jsem přežívala, ale chtěla jsem víc. Na Čchi-Kung chodím pravidelně, protože kvalitní protažení celého člověka mi vyhovuje. Kupodivu toto „jednoduché“ klidné cvičení – protahování - posilování mě nastartovalo a ukázalo směr. Jen chci říct, není to ulejvárna. Ještě pár dní po cvičení cítím, že jsem použila svaly, které jsem ani netušila, že je mám. Už jsou vidět i výsledky, začínám lépe ovládat levou dolní končetinu po úrazu a už nemám sešlapané pantofle. Díky Čchi-Kung jsem pochopila souvislosti, protože to není jen o pohybu, ale hlavně o harmonii.
Alena M.Účetní
Tvoje "zaklínání" bylo moc fajn, cítím se klidnější, ruce fakt nebolí!! Beru vše, co na mě vymyslíš, jako impulz. Jde mi i trochu víc meditovat a zastavit se.
Markéta S.Úřednice
Zrovna jsem docvičil Sestavu 8 kusů brokátů. Je neskutečné, jak se cítím plný energie. Skoro jako bych nemohl vydržet na místě. Skvělé.
Dan H.Programátor
Hanka je komunikativní, milá, rozhodná. Cítím se v její přítomnosti bezpečně. Mám dobrý pocit z toho jakým způsobem předává informace, které jsou jí samotné předávány - a to obzvlášť v dnešní době , kdy se každý vydává za ,,zasvěceného”. Zbytečně nerozebírá a neodsuzuje osobní postoj k dané otázce, kterou řešíte, ale zároveň dokáže jasně a zřetelně vyslovit svůj názor na její řešení, které vám doporučí. Je mi sympatické, že neuplatňuje své ego. Necítím z její strany žádnou manipulaci. Hanka si na mě vždycky udělala čas.
Lada Z.Hudebnice
Ty 2 roky, co s Hankou cvičím Čchi-Kung, mi přinesly samá pozitiva. Byla na pokraji fyzického a psychického kolapsu, fungovala jsem na doraz (hlavně aby bylo okolí spokojené) a tak trochu jsem zapomínala na sebe. Hanka mi otevřela nové cesty a směry, učím se žít, myslet ... trochu jinak. I když mě věci štvou, tak se už zbytečně nevztekám, jak jsem to dělala dřív. Dělá mi radost se s Hankou i s ostatními potkávat.
Jana S.Státní úřednice
Terapie s Hankou byla velmi zajímavá. I když to bylo přes skype, sama jsem na sobě cítila různě tlaky – v hlavě, na hrudi a kolem žaludku, které vždy následně ustaly a udělalo se mi lépe. Tuto referenci píšu s víc jak týdenním odstupem, abych viděla, jestli to má účinky na všechny věci, které jsme spolu probraly. Sama jsem nevěřila, jak to funguje, ale zmizely mi všechny sny, které mě trápily už delší dobu, ustoupily určité myšlenky a i v práci také vidím změny k lepšímu. Z určitých situací už necítím strach jako dříve, ale naplnění a radost…co víc si přát :-). Celá terapie byla velmi příjemná a zajímavá, dozvěděla jsem se spousty věcí na sebe a dostala zajímavé rady. Cítím se teď celkově mnohem lépe a každému to doporučuji.
Katka K.Fitness trenérka
Po vleklých zánětech močového měchýře, které mne trápily několik let, návštěvách mnoha specialistů a podstoupení několika velice nepříjemných lékařských zákroků, které bohužel k žádnému zlepšení mého zdravotního stavu nevedly, jsem se obrátila na Hanku. Nikdy předtím by mne nenapadlo, že tento druh terapie mi nakonec opravdu pomůže, ale po dvou sezeních a následném držení se daných doporučení mé obtíže ustaly a nyní jsem již dva roky bez zánětů. Při sezeních jsem se cítila příjemně, uvolněně, hezky jsem si popovídala. I proto jsem Hanku navštívila ještě jednou s jiným problémem, který se týkal mého špatného psychického stavu po prodělaném traumatu. I v tomto mi Hanka velmi pomohla.
Lenka Maminka na mateřské
Jsem Hance neskonale vděčná za prodej našeho domu, který jsme se pokoušeli (s bývalým manželem) prodat již déle než tři roky, a stále bez úspěchu. Stačila “pouhá půlhodinka” její péče, pozornosti, čarování a čištění a do 14 dnů byla podepsaná rezervační smlouva a za dalších 16 dnů kupní smlouva.
Jitka P.
S Hankou Sobotovou jsem setkal na masérském kursu. Už jen fakt, že jsem Hanku poznal, mě určitým způsobem změnilo. Zřejmě mě u ní zarazil ten, jakýsi, životní klid - ten pocit lze nazvat “klidná síla". Hanka mě v mnohém inspirovala, pomohla mi kdykoli jsem to potřeboval. Klidně, bez “dovysvětlování”, smysluplně. Jak po fyzické, tak po duchovní stránce. Vím, že mi Hanka kdykoliv pomůže, “nahodí”, “resetuje”, “nakopne”. Mám ji rád. Je to skvělá žena, osobnost, bytost.
Petr B.Státní úředník
Martin měl problémy ve škole, s chováním, se sociálním přizpůsobením, v 9.třídě mu hrozila 5 z chemie a asi další 3 pětky na vysvědčení. Od 2. do 5. třídy užíval antidepresiva, léky na to, aby zvládl dopoledne školu, úkoly musel mít hotové do 15 hodin, dělal speciální cviky na pravou a levou mozkovou hemisféru, hrozil mu pobyt v Bohnicích, atd…. Po prvním čištění (pozn. SRT) hned přes noc jsem pocítila ohromnou změnu překvapivě u sebe, v hlavě a v žaludku se (přechroupávaly) kostičky jako v legu, bylo to velice zvláštní. Druhý den jsem jinak mluvila, z pusy jsem vypouštěla jiná slova než jsem byla naprogramovaná, každý telefonní rozhovor byl zakončený smíchem, a měla jsem úplně nový pohled na život. U Martina se změna projevila hlavně v jeho spokojenosti, začal být pozitivně naladěný, dokonce si zpíval !!! To dříve vůbec neexistovalo. Po druhém čištění (asi, možná po třetím …) se čistilo propadání z chemie, resp. vztahy s chemikářem. Po vyčištění minulého života s jeho chemikářem, kdy měli vyměněné role, Martin byl učitel a chemikář jeho žák, přinesl domů z písemky jedničku, což bylo naprosto neuvěřitelné. Velký posun nastal v mezilidské komunikaci, zavládla najednou pozitivní uvolněná atmosféra. Ze vzteklouna se stal dobře naladěný kluk. Martinovu změnu bych to charakterizovala asi takto: přestal vyzařovat negaci, to se projevilo i na škole, kdy sice s velikým úsilím a ve spolupráci s rodinou a školou nakonec dostal na vysvědčení pouze 1 čtyřku. Názory má stále svoje, ale dokáže velmi dobře komunikovat s dospělými a s mnohými si rozumí tak dobře, že jsou sami tito lidé překvapeni. Od té doby, co Hanku, si stále plníme své sny, protože už víme, že nic není nemožné.
Jana H.Asistentka